1

הטריפל היומי של TELESPORT

שלושה משחקים מעניינים מאוד מרכיבים את הטור היומי שלנו. אטאלנטה תארח את מילאן, אוהה מול אוסנאברוק ובראגה תפגוש את בנפיקה

יום ראשון 23 מאי 2021
מערכת TELESPORT
אטאלנטה - מילאן - 2

מבחינת הניקוד ויחס השערים שלה, אטאלנטה כבר הבטיחה את השתתפותה בליגת האלופות בעונה הבאה, מה שלא ניתן לומר עדיין על מילאן, שתתארח אצלה. אטאלנטה מגיעה למשחק היום אחרי שהפסידה ליובה בגמר הגביע האיטלקי, אחרי שלושה ניצחונות רצופים בליגה. מילאן מנגד, אחרי תיקו מאכזב מול קליארי, אחרי שלושה ניצחונות רצופים, במהלכם היא כבשה 12 שערים ולמעשה, מילאן לא ספגה שער בארבעה משחקים רצופים. אטאלנטה לא חייבת להתאמץ היום, כשהיא מגיעה למשחק עם רצף מרשים של שבעה ניצחונות בית. מילאן מנגד, עם שישה ניצחונות בשבעת משחקי החוץ האחרונים שלה, כשהיא ללא תיקו ב-12 משחקי חוץ רצופים, במהלכם היא ניצחה בתשעה משחקים. בסיבוב הראשון, 3:0 לאטאלנטה בסן סירו, תוצאה שלדעתי, לא תחזור היום. תיקו לא יספק היום את מילאן, שמגיעה בכושר שיא למשחק שלה. אטאלנטה שמגיעה למשחק אחרי הפסד בגמר הגביע, תגרור איתה את היכולת מהמשחק האחרון ולדעתי, תפסיד היום. מילאן בליין של 2.20.

אוהה - אוסנאברוק - 2

ליגה שניה בגרמניה... אוהה במקום ה-13 בטבלה, עם 41 נקודות, מבחינתה המשחק היום חסר משמעות. היא תארח היום את אוסנאברוק שמדורגת במקום ה-16, שמוביל למשחק מבחן נגד הירידה, כשבסיטואציה מסויימת, אם בראונשוויג תנצח והיא תפסיד, היא עלולה עוד לרדת ליגה. למשחק היום היא מגיעה אחרי שני ניצחונות רצופים, 3:1 מול קיקרס ו-3:2 מול המבורג בבית. אוהה מנגד, שסיימה כבר את העונה שלה, הרשתה לעצמה להפסיד בשני המשחקים האחרונים שלה, 8:3 מול פאדבורן (התוצאה אינה טעות) ובמחזור האחרון, 3:0 בבית מול דיסלדורף. היא ניצחה אגב פעם אחת במהלך שבעת המשחקים האחרונים שלה. אוסנאברוק לדעתי תנצח את המשחק ותינצל סופית מירידה, בתקווה שסנדהאוזן או רגנסבורג יאבדו נקודות והיא גם תחמוק ממשחק המבחן נגד הירידה. ליין של 1.75 לניצחון חוץ של אוסנאברוק.

בראגה - בנפיקה - 2

הליגה בפורטוגל הסתיימה בשבוע שעבר, כשבראגה סיימה רביעית בטבלה ובנפקיה, רק במקום השלישי. אל הגמר היום, מגיעה בראגה אחרי שהדיחה את פורטו כשבנפיקה חלפה מעל אסטוריל. המשחק היום יערך בקוימברה, כשבנפיקה היא זו שמגיעה למשחק היום ביכולת מצוינת. שישה ניצחונות בשבעת המשחקים האחרונים שלה והפסד אחד בלבד במהלך 15 המשחקים האחרונים שלה, ב-13 מהם היא אגב ניצחה. בראגה עם ניצחון בודד בששת המשחקים האחרונים שלה, סיימה את העונה בצורה דיי צולעת. במפגשי הליגה בין השתיים העונה, 3:2 לבראגה בבנפיקה שהפסידה לאחר מכן בבית 2:0. מפגש גביע ליגה נוסף בין השתיים, הסתיים בניצחון של בראגה והיום, בנפיקה אמורה לאזן את המצב בין השתיים. כל עשרת המפגשים האחרונים בין השתיים הוכרעו ולדעתי, גם היום המפגש יוכרע. אחרי שלא הצליחה בליגה ואפילו לא הגיעה לליגת האלופות, אני מאמין שבנפקיה תהיה זו שתנצח את המשחק, בליין של 1.80

תגובות

טלספורט בפייסבוק