1

הטריפל היומי של TELESPORT

שלושה משחקי הכנה ליורו מרכיבים את הטור היומי שלנו. לוקסמבורג פוגשת את סקוטלנד, מולדובה מארחת את אזרבייג'אן ונורבגיה מול יוון

יום ראשון 06 יוני 2021
מערכת TELESPORT
לוקסמבורג - סקוטלנד - 2

אחרי שהפסידה השבוע 1:0 בנורבגיה, תארח היום נבחרת לוקסמבורג, את נבחרת סקוטלנד, שזהו משחקה האחרון לפני שתצא למשחקי היורו ששם תפגוש את צ'כיה, אנגליה ואת קרואטיה. הסקוטים מנגד, נפרדו השבוע בתיקו 2:2 מול נבחרת הולנד החזקה כשהם ספגו שער שוויון בדקה ה-89 מרגליו של ממפיס דפאי. הסקוטים כבר פגשו בעבר את לוקסמבורג, זה קרה לפני 9 שנים למשחק ידידות שהסתיים 2:1 לזכותם. אחרי תצוגה לא רעה מול הנבחרת ההולנדית, אני מהמר שאם סקוטלנד תמשיך באותו המומנטום, אז היא תיקח את כל הקופה, גם במפגש הידידות מול נבחרת לוקסמבורג. היחס לא בשמיים, אבל 1.55 לניצחון חוץ של הסקוטים כאן, הוא בהחלט לא רע.

מולדובה - אזרביג'אן - 2

שתי נבחרות חלשות מאוד, יתמודדות היום ראש בראש למשחק שיערך במולדובה, שתארח את אזרביג'אן. השתיים שיחקו השבוע משחקי ידידות, כשמולדובה הפסידה 2:0 לטורקיה, בזמן שאזרביג'אן חזרה עם 2:1 מבלארוס וקטעה לעצמה רצף של ארבעה הפסדים ותשעה משחקים ללא ניצחון. מולדובה אגב, לא ניצחה ב-20 משחקים רצופים, כשהאחרונה שהפסידה לה היא אנדורה, לפני שנתיים בדיוק. המשחקים היום הוא משחק הכנה עבור השתיים לקראת המשך המשחקים שלהן במוק' המונדיאל. מולדובה תפגוש בספטמבר את אוסטריה, סקוטלנד ואת איי פארו, בזמן שאזרביג'אן תשחק מול לוקסמבורג, אירלנד ופורטוגל. המפגש האחרון בין השתיים היה לפני שש שנים והסתיים בניצחונם של האזרים, 2:1 בבית, אחרי שלוש תוצאות תיקו מאופסות בינהן. זה נכון שהאזרים לא קבוצה גדולה, אבל לדעתי, הם מספיק טובים ביחס למולדובה בכדי לנצח גם הפעם. ליין יפה של 2.15 לניצחון חוץ שלהם.

נורבגיה - יוון / מחצית - X

נורבגיה ויוון יפגשו למשחק ידידות שיערך במלאגה, ספרד. הנורבגים שיחקו השבוע משחק ידידות וניצחו בקושי, 1:0 את נבחרת לוקסמבורג החלשה. היוונים מנגד, סיימו בתיקו 1:1 מול נבחרת בלגיה, ששיחקה בסגל חסר. היוונים לא הפסידו בתשעה משחקים רצופים, בחמישה מהם הם סיימו בתיקו. הנורבגים מנגד, עם שלושה ניצחונות בארבעת המשחקים האחרונים שלה, כולל ניצחונות חוץ מול גיברלטר ומול מונטונגרו במוק' המונדיאל, כשהיוונים סיימו בתיקו בשני המשחקים שלהם במוקדמות מול נבחרות ספרד וגיאורגיה. נורבגיה ויוון לא ישחקו ביורו הקרוב. בספטמבר השנה, תפגוש נורבגיה את הולנד, לטביה ואת גיברלטר להמשך המשחקים שלה במוק' המונדיאל, בזמן שיוון תפגוש את קוסובו ואת שבדיה במוק' המונדיאל וגם את שוויץ, למשחק ידידות בעוד שלושה חודשים. המפגש האחרון בין השתיים, לפני תשע שנים, משחק ידידות בנורבגיה שהסתיים 3:2 ליוונים. במוק' יורו 2008 שיחקו השתיים באותו הבית, אז ניצחה יוון 1:0 בבית וחילצה תיקו 2:2 בנורבגיה. - על הנייר, נבחרת נורבגיה טובה יותר מהיוונים, אך מדובר בקבוצה יוונית עקשנית, שלא הפסידה השבוע לנבחרת בלגיה, למרות שהבלגים, גם בסגל החסר שלהם, עדיין טובים יותר. גם היום אני מאמין שנראה את נבחרת יוון נלחמת ולא מפסידה. הליין עליה בפלוס קצת נמוך ועומד על 1.45, כשהימור ישיר על תיקו, עומד על 2.60. אגב, תיקו גם במחצית, בליין של 1.80, נראה כמו הימור טוב.

תגובות

טלספורט בפייסבוק