1

נישיקורי מתכוון להתיש

המלצת ווינר למשחק טניס: אלכסנדר זברב וקיי נישיקורי יתמודדו בשמינית הגמר. אנו בהמלצה על מעל/מתחת משחקונים

יום ראשון 06 יוני 2021
מערכת TELESPORT
משחקי הרולאן גרוס בצרפת הגיעו לשמינית הגמר ואנו עם המלצה מיוחדת למשחק בין אלכסנדר זברב וקיי נישיקורי שאמור לסיים את משחקי היום. ההמלצה היא להימור סינגל מעל/מתחת 34.5 משחקונים. הימר מספר 20 בתכניה שניתן להימור סינגל.

למעשה, ההימור הזה הוא די בוודאות האם המשחק יוכרע בשלוש מערכות או ארבע מערכות. קשה להאמין ששלוש מערכות יובילו למעל 34.5 משחקונים וקשה להאמין שיהיו פחות מ 34.5 משחקונים או יהיו ארבע מערכות.

זברב, הגרמני בן ה24 מדורג שישי בעולם. הוא לא רשם הצלחות גדולות בשנים האחרונות ברולאן גרוס ועד כה רשם גמר גרנד סלאם אחד. נישיקורי, היפני בן ה32, מדורג 49 בעולם ולמרות שהוא כבר מעבר לשיאו, הוא הציג לאחרונה טנסי לא רע ובטורניר רומא נכנע רק לזברב.

השניים נפגשו בחודשיים האחרונים פעמיים. במדריד ניצח זברב בקלות בשתי מערכות, ברומא היה זקוק למערכה מכרעת וניצח רק 1:2. שני המשחקים היו על חימר, המשטח בו יערך המשחק הערב. זברב נחשב לשחקן לחוץ מאוד ולא יציב. הוא מצליח בעיקר בטורנירי מאסטרס ופחות בגרנד סלאמים הגדולים.

לנישיקורי יתרון גדול בכך שבמשחק האחרון מול הנרי לאקסונן הוא שיחק רק מערכה אחת עקב פרישה של לאקסונן כך שלמעשה בארבעת הימים האחרונים הוא בעיקר התאמן.

נישקורי שחקן שיודע להתיש שחקנים טובים ממנו. הוא פחות לחות ועם המון ניסיון ונראה שיכול בהחלט לנצח לפחות מערכה אחת.

ההמלצה: מעל 34.5 משחקונים.

תגובות

טלספורט בפייסבוק