1

הטריפל היומי של TELESPORT

שלושה משחקים בינלאומיים מרכיבים את הטור היומי שלנו. פרגוואי מארחת את ברזיל, צ'כיה פוגשת את אלבניה ופולין משחקת מול איסלנד

יום שלישי 08 יוני 2021
מערכת TELESPORT
פרגוואי (1+) - ברזיל - 1

אחרי חמישה משחקים, נבחרת ברזיל מושלמת עם חמישה ניצחונות ויחס שערים 14-2 בבית. היא תתארח היום בפרגוואי, שנמצאת במקום הרביעי כרגע, כשזו עם ניצחון בודד וארבע תוצאות תיקו. למשחק היום מגיעה פרגוואי אחרי תיקו לפני חמישה ימים באורוגוואי, בזמן שברזיל גברה על אקוואדור 2:0, כשהיא עם שלושה משחקים רצופים, ללא שער חובה. המשחק יערך בפרגוואי ללא קהל, מה שמוריד משמעותית, את יתרון הביתיות שלה. המפגש האחרון בין השתיים היה לפני שנתיים, ברבע גמר הקופה אמריקה, בו ניצחה ברזיל בפנדלים. לפני 4 שנים, במוק' מונדיאל 2018, ניצחה ברזיל 3:0 בבית אחרי תיקו 2:2 בפרגוואי. עד כמה שברזיל מוכשרת וטובה יותר מפרגוואי, היא לא הצליחה לנצח אותם בכל ארבעת הביקורים האחרונים שלה אצלה. שני הפסדים ושתי תוצאות תיקו וגם היום, הם יודעים שהמשימה שלהם תהיה קשה מאוד. הליין על ברזיל עומד על 1.40, אך לדעתי, אחרי חמישה ניצחונות, תגיע עצירה קלילה. הליין על פרגוואי בפלוס עומד על 2.15 ולדעתי, שווה לשקול את זה, לאור ההיסטוריה והסטטיסטיקה בין השתיים. פגרוואי לא מתהדרת בשמות גדולים במיוחד כשאחד הכוכבים שלהם הוא קשרה של ניוקאסל, מיגל אלמרון. רוב השחקנים בקבוצה, משחקים בליגות מקומיות ובארגנטינה. זהו הימור מפתיע, אך אני אקח כאן את פרגוואי בפלוס.

צ'כיה - אלבניה / 2-3 שערים

נבחרת צ'כיה מתכוננת ליורו הקרוב, שם היא תפגוש בסקוטלנד, קרואטיה ובאנגליה, כשהיא יודעת שהקרב העיקרי שלה יהיה על המקום השני בבית. הצ'כים יפגשו באלבניה שישחקו היום את משחק ההכנה האחרון שלהם, עד להמשך משחקי מוק' המונדיאל בספטמבר. השבוע נפרדה אלבניה בתיקו ללא שערים מול ווילס, כשהצ'כים הובסו 4:0 לאיטליה.. בהחלט לא תוצאה שהם היו רוצים להשיג לפני משחקי היורו. גם במוק' המונדיאל, מלבד ניצחון 6:2 באסטוניה, הם לקחו נקודה בשני משחקים, בתיקו מול בלגיה והפסד בווילס. זהו המפגש הראשון בין צ'כיה לאלבניה, במשחק שיתקיים באצטדיון בפראג ואחרי ההפסד המשפיל לאיטלקים, צ'כיה חייבת לא מעט לאוהדים שלהם. הליין לניצחון רגיל עומד על 1.45 כשלדעתי, שווה לקחת כאן הימור על שערים. 2-3 שערים בליין של 1.85. לא שולל כאן תוצאות של 2:0, 2:1 או אפילו תיקו 1:1 מפתיע.

פולין - איסלנד / מעל 2.5 שערים

נבחרת פולין תשחק כבר בעוד שישה ימים ביורו כשהיא תפגוש את סלובקיה ולאחר מכן את ספרד ואת שבדיה. השבוע שיחקה פולין מול רוסיה. היא אמנם היתה בסגל מלא אך לא התאמצה יותר מדי. המשחק הסתיים בתיקו 1:1, אחרי שבמוק' המונדיאל בחודש מרץ השנה, היא ניצחה את אנדורה, סיימה בתיקו בהונגריה והפסידה באנגליה. פולין תארח היום את נבחרת איסלנד שניצחה השבוע בקושי, 1:0 באיי פארו, אחרי שהפסידה במקסיקו, 2:1. במוק' המונדיאל לפני שלושה חודשים, הפסידה איסלנד בגרמניה ובארמניה, לצד ניצחון קל, 4:1 בליכטינשטיין. השתיים נפגשו מספר פעמים בעבר, כשהמפגש האחרון בינהן היה לפני שש שנים והסתיים 4:2 לנבחרת פולין. גם עשר שנים לפני כן, היה משחק רב שערים בין השתיים שהסתיים 3:2 לפולנים. אגב, פולין ניצחה בחמישה מששת המפגשים שהתקיימו בין השתיים. אחרי התיקו מול אוסטריה, לדעתי פולין תגיע ליורו אחרי ניצחון על איסלנד. הליין לניצחון מעל גול, עומד על 1.90, אך זהו הימור לא קל... להערכתי, שווה לקחת כאן מעל 2.5 שערים בליין של 1.55. איסלנד עוד מסוגלת לגנוב כאן גול.

תגובות

טלספורט בפייסבוק