גלבוע רוצה גמר, ג'ונסון בספק בחולון

אחרי הניצחון הדרמטי של הקבוצה מהצפון בחולון ביום ב', גלבוע/גליל ואבישי גורדון ינסו להבטיח את מקומם בגמר הפלייאוף. האם הסדרה תסתיים כבר הערב?

יום רביעי 09 יוני 2021
מערכת TELESPORT
המלצת ווינר למשחק בין גלבוע/גליל להפועל חולון (+4) במסגרת המשחק הראשון בסדרת חצי גמר ליגת ווינר סל. המשחק ניתן להימור סינגל (שעת סגירה 21:00)

גלבוע/גליל הייתה עדיפה על חולוניה במשחק הראשון ביום ב'. היא ניצחה בצדק ובקושי רב בהפרש של שתי נקודות אחרי שפעמיים במהלך המשחק הצליחה לעלות ליתרון של 10 נקודות הפרש. הרבע האחרון שלה היה רע מאוד עם מעט מאוד סלי שדה והרבה איבודי כדור. כעת היא חוזרת לאולמה הביתי שם היא מצליחה הרבה יותר העונה מאשר במשחקי החוץ.

מולה תעמוד הפועל חולון החבולה שתשחק את משחק החמישי בשמונת הימים האחרונים. כריס ג'ונסון, שלא שיחק במשחק הראשון עקב פציעה, מוגדר בספק להתמודדות ובלעדיו חולון שוב תתקשה במיוחד. במשחק הראשון הקהל עזר לה לחזור למשחק והפעם גם כן תגיע כמות נכבדה של אוהדי האורחת אך זה יהיה סיפור שונה.

הזרים של גלבוע/גליל לא ממש תרמו במשחק הראשון (במיוחד תומאסון וקאזינס) וקשה לנו לראות מצב בו שניהם שוב קולעים יחד 4 נקודות. חולון תבוא מותשת ולמרות שהיא יודעת שאין לה דרך חזרה מהמשחק הזה, אנחנו מאמינים שהיא תפסיד אותו מעל 4.

ההימור שלנו 1 ביחס של 1.80.

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק