מתחילים: יורו 2021 יוצא לדרך

במועצת ההימורים פרסמו את היחסים למשחק סוף השבוע הקרוב. איטליה אמורה לנצח במשחק הפתיחה, בלגיה פייבוריטית מול רוסיה. וגם: מי מקבל את היחס הנמוך ביותר בתחרות מלך השערים

יום חמישי 10 יוני 2021
מערכת TELESPORT
בסוף השבוע הקרוב, לאחר שנה של דחייה תחל אליפות אירופה בכדורגל עם מיטב נבחרות היבשת שלכולן מטרה אחת – להניף את הגביע בעוד קצת יותר מחודש.

משחק הפתיחה של הטורניר יפגיש בין נבחרת טורקיה לנבחרת איטליה. האיטלקים שבשני הטורנירים האחרונים הגיעו לפחות לשלב רבע הגמר ואף בטורניר שנערך ב-2012 הגיעה הנבחרת לשלב הגמר ורק שם הפסידה לספרדים ואילו הטורקים לא זכו להצלחה משמעותית במפעל מאז 2008 שם הגיעה לחצי הגמר. מומחי ה-Winner מעריכים כי למרות ששתי הנבחרות מגיעות לאחר ניצחונות במשחקיהם האחרונים, איטליה היא הפייבוריטית לניצחון במשחק וניצחונה מוערך ביחס של פי 1.5, למול ניצחונה של טורקיה שמוערך ביחס של פי 5.9. תוצאת התיקו במשחק מוערכת ביחס של פי 3.35.

בשבת, ייערך אחד מהמשחקים המסקרנים בשלב הבתים של הטורניר כאשר בלגיה, שעל פי מומחי ה-Winner נמצאת בשלישייה הראשונה של הפייבוריטיות לזכייה בטורניר בעוד שרוסיה ממוקמת בסוף אותה הטבלה. מומחי ה-Winner מעריכים כי בלגיה צפויה לצאת עם הניצחון במפגש וניצחונה מוערך ביחס של פי 1.6, למול ניצחונה של רוסיה שמוערך ביחס של פי 4.6. תוצאת התיקו מוערכת ביחס של פי 3.25.

משחק נוסף שישוחק בשבת יפגיש בין דנמרק לפינלנד. מומחי ה-Winner מעריכים שדנמרק היא זו שתצא עם שלוש הנקודות מהמפגש וניצחונה מוערך ביחס של פי 1.4, למול ניצחונה של פינלנד שמוערך ביחס 6.75. תוצאת התיקו במשחק מוערכת ביחס של פי 3.6.

לצד משחקי הטורניר, גם ליין מלך שערי הטורניר נפתח ומי שמוביל את טבלת הפייבוריטים לתואר הוא חלוצה של נבחרת אנגליה, הארי קיין עם יחס של פי 5, אחריו לוקאקו עם יחס של פי 5.5 ובמקום השלישי מבאפה עם יחס של פי 7. יחס הזכייה של פיל פודן, קשרה של מנצ'סטר סיטי עומד על פי 45.

תגובות

טלספורט בפייסבוק

2