במועצה מעריכים: ספרד, איטליה, דנמרק ואנגליה יעלו לחצי

על פי היחסים שנתנה המועצה, צפוי לנו חצי גמר עם קבוצות גדולות והרבה אקשן. וגם: מי הם הפייבוריטים לכבוש את השער הראשון בכל משחק?

יום חמישי 01 יולי 2021
מערכת TELESPORT
לאחר ששלב שמינית גמר היורו סיפק לנו מספר תצוגות כדורגל מהטובות שהיו בשנים האחרונות דוגמת ניצחונה של שוויץ על צרפת וניצחונה של ספרד ברגע האחרון על קרואטיה, מחר יחל שלב רבע הגמר וכל שנותר הוא לקוות שגם בשלב רבע נזכה לתצוגות כדורגל לפחות באותה הרמה. מחר בערב יחל הערב הראשון של משחקי השלב כאשר שוויץ תפגוש את ספרד ובלגיה את איטליה.

שוויץ, שהפתיעה בשמינית את אירופה כאשר ניצחה את אלופת העולם, צרפת, שהייתה אחת הפייבוריטיות המרכזיות לזכייה בטורניר, תנסה לעבור גם את שלב זה למול ספרד. מומחי ה-Winner מעריכים כי דרכם של השוויצרים צפויים לסיים את דרכם בשלב רבע הגמר ומי שתצא עם הניצחון היא נבחרת ספרד. מומחי ה-Winner העריכו את ניצחונם של השוויצרים ביחס של פי 4.8, למול ניצחונם של הספרדים שמוערך ביחס של פי 1.6. תוצאת התיקו במשחק מוערכת ביחס של פי 3.3.

מי שמוביל את טבלת הפייבוריטים לשער הראשון במשחק בצד השוויצרי הוא ספרוביץ' עם יחס של פי 8, אחריו אמבולו וגברנוביץ' עם יחס של פי 10 כל אחד ובמקום השלישי שאקירי עם יחס של פי 12. בצד השני, מי שמוביל את טבלת הפייבוריטים לשער הראשון הוא מוראטה עם יחס של פי 4.5, אחריו מורנו עם יחס של פי 5.5 ובמקום השלישי סאראביה וטורס עם יחס של פי 7 כל אחד.

המשחק השני של הערב יפגיש בין בלגיה לאיטליה, מהמפגשים המסקרנים שקיבלנו מתחילת הטורניר שבקלות גם היה יכול להיות משחק הגמר. מומחי ה-Winner מעריכים שהאיטלקים הם אלו שיעלו לשלב הבא כאשר ניצחונם מוערך ביחס של פי 2.25, למול ניצחונה של בלגיה שמוערך ביחס של פי 2.85. תוצאת התיקו במשחק מוערכת ביחס של פי 2.95.

מי שמוביל את טבלת הפייבוריטים לשער הראשון במשחק בצד הבלגי הוא לוקאקו עם יחס של פי 4.5, אחריו בטשוואי עם יחס של פי 7.5 ובמקום השלישי מרטנס עם יחס של פי 9. בצד השני, מי שמוביל את הטבלה הוא אימובילה עם יחס של פי 4.5, אחריו אינסינייה עם יחס של פי 7 ובמקום השלישי ברארדי עם יחס של פי 8.

המשחק הראשון בשבת יפגיש בין צ'כיה לדנמרק, שתיים מהנבחרות המפתיעות של הטורניר עד כה ולצערנו, אחת מהן תחזור הביתה בסיום הערב. מומחי ה-Winner מעריכים שמי שתמשיך את המסע לעבר החצי גמר היא דנמרק שניצחונה מוערך ביחס של פי 1.9, למול ניצחונה של צ'כיה שמוערך ביחס של פי 3.55. תוצרת התיקו במשחק מוערכת ביחס של פי 3.05.

מי שמוביל את טבלת הפייבוריטים לשער הראשון במשחק בצד הצ'כי הוא שיק עם יחס של פי 4.5, אחריו דרידה וסוצ'ק עם יחס של פי 7 כל אחד ובמקום השלישי יאנקטו עם יחס של פי 9. בצד השני, מי שמוביל את הטבלה הם דולברג ופאולסן עם יחס של פי 4 כל אחד, אחריהם בריית'וייט עם יחס של פי 6 ובמקום השלישי דמסגארד עם יחס של פי 8.

המשחק שינעל את שלב רבע הגמר יפגיש בין אוקראינה לאנגליה. מומחי ה-Winner שעוד לפני פתיחת הטורניר סימנו את אנגליה כפייבוריטית לזכייה בטורניר, ממשיכים להעריך כי האנגלים בדרכם הנכונה להשגת המטרה וניצחונם מוערך ביחס של פי 1.35, למול ניצחונם של האוקראינים שמוערך ביחס של פי 7. תוצאת התיקו במשחק מוערכת ביחס של פי 4.

מי שמוביל את טבלת הפייבוריטים לשער הראשון במשחק בצד האוקראיני הוא ירמצ'וק עם יחס של פי 9, אחריו יארמולנקו עם יחס של פי 10 ובמקום השלישי מלינבסקי עם יחס של פי 12. בצד השני, מי שמוביל את הטבלה הוא הארי קיין עם יחס של פי 3.5, אחריו סטרלינג עם יחס של פי 4.5 ובמקום השלישי רשפורד עם יחס של פי 5.

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק