איטליה בלי פלורנצי, דה בריינה בספק אצל בלגיה

נבחרת איטליה התקשתה בשמינית הגמר אך עדיין מדובר באחת הנבחרות המרשימות בטורניר. ברבע הגמר מחכה לה בלגיה שמגיעה קצת פצועה מהמפגש עם פורטוגל. מי תנצח?

יום שישי 02 יולי 2021
מערכת TELESPORT
המלצת ווינר למשחק בין בלגיה לאיטליה במסגרת רבע גמר יורו 2020. המשחק ניתן להימור סינגל (שעת סגירה 22:00). המשחק יערך במינכן, גרמניה.

איטליה סיימה את שלב הבתים עם מאזן מושלם ועם יחס שערים 0:7. בשמינית הגמר פגשה את אוסטריה ונתקלה בחיים לא קלים בכלל. המשחק נגרר להארכה בו כבשה פעמיים וניצחה לבסוף 1:2. לקראת המשחק הזה היא תחסר שוב את פלגריני כאשר ג'ורג'יו קיאליני נמצא בספק. האיטלקים בכושר מצוין כאשר ההפסד האחרון שלהם במסגרת כלשהי היה בספטמבר 2018 לפורטוגל בחוץ.

יריבתה במשחק הזה תהיה בלגיה אשר גם כן סיפקה שלב בתים מצוין. היא ניצחה את שלושת משחקיה עם יחס שערים של 1:7. בשמינית הגמר היא הדיחה את אלופת אירופה היוצאת, פורטוגל, עם ניצחון 0:1 קטן משער של תורגן הזארד. המשחק הנוקשה של פורטוגל הביא לכך שקווין דה בריינה לא סיים את המשחק והוא בספק כאשר גם אדן הזארד לא כשיר ב-100%.

המפגש הקודם בין השתיים היה ביורו 2016 אז ניצחה איטליה 0:2. חצי שנה לפני זה הן שיחקו משחק ידידות בבלגיה אותו ניצחה המארחת 1:3. אם אכן דה בריינה לא ישחק בלגיה תהיה בבעיה. אנחנו מאמינים שהוא לא יפספס משחק כזה וייקח את הנבחרת שלו לחצי הגמר.

ההימור שלנו 1 ביחס של 2.85.

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק