סאקה בספק אצל אנגליה, אוקראינה בלי בסדין

נבחרת אנגליה נמצאת בדרך הנכונה אל השלבים הסופיים בטורניר היורו. אחרי שגברה על גרמניה בשמינית הגמר היא תקווה לא למעוד מול אוקראינה. מי תנצח כאן?

שבת 03 יולי 2021
מערכת TELESPORT
המלצת ווינר למשחק בין אנגליה לאוקראינה במסגרת רבע גמר יורו 2020. המשחק ניתן להימור סינגל (שעת סגירה 22:00). המשחק יערך ברומא, איטליה.

אי אפשר לומר על נבחרת אנגליה שהיא שכנעה בשלב הבתים. שלושה משחקים עם שני שערים בסך הכול אך מנגד האנגלים טרם ספגו שער במהלך הטורניר הזה. בשלב הבתים 0:1 על קרואטיה, תיקו ללא שערים מול סקוטלנד וניצחון דחוק 0:1 על צ'כיההעלה אותם למשחק בונוס מול נבחרת גרמניה. המשחק התקיים בוומבלי אנגליה והסתיים בניצחון 0:2 של האנגלים כשסטרלינג כובש את השלישי שלו וקיין מגיע סוף סוף לטורניר וכובש גם הוא.

יריבתה במשחק הזה תהיה נבחרת אוקראינה שהעפילה עד לרבע הגמר בקושי רב. בשלב הבתים היא הפסידה פעמיים, 3:2 להולנד ו-1:0 לאוסטריה כשרק ניצחון 1:2על מקדוניה הקנה להם 3 נק' והעלה אותם לסיבוב הבא בזכות יחס שערים טוב. בשמינית הגמר פגשה אוקראינה את שבדיה ובמשחק לא מלהיב הצליחה לנצח עם שער בדקה ה-120. ארטם בסדין שנפצע בצורה לא פשוטה במשחק מול השבדים יעדר הערב.

חמשת המפגשים האחרונים בין אנגליה לאוקראינה היו במסגרות תחרותיות בלבד. במוק' מונדיאל 2014 שני המפגשים הסתיימו בתוצאות תיקו. ביורו 2012, בשלב הבתים, ניצחה אנגליה 0:1 קטן. במוק' מונדיאל 2010 ניצחה אנגליה 1:2 בבית והפסידה באוקראינה בתוצאה 1:0. האוקראינים יודעים היום שזה משחק אחד על כל הקופה ואם הם לא ינסו לעקוץ את האנגלים אז הסיכויים שלהם לעבור לא גבוהים. כל מה שאנגליה צריכה לעשות זה להמשיך באותו המומנטום שהיה לה במפגש מול נבחרת גרמניה. להערכתהט זה יספיק לה ואם האוקראינים ימשיכו כפי ששיחקו בארבעת המשחקים שלהם עד כה, המסע שלהם ביורו הנוכחי יסתיים .

סימונים בולטים:

אוקראינה - אנגליה / מחצית שניה - 2 (יחס 1.60)
בין 2-3 שערים במשחק (יחס 1.75)
מאץ' - ירמצ'וק - סטרלינג - 2 (יחס 2.15)

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק