צ'כיה בסגל מלא, דנמרק בלי פאולסן

אחרי האירוע הטראגי במשחקה הראשון בטורניר, דנמרק יצאה מחוזקת וחושבת רחוק. ברבע הגמר היא תפגוש את הפתעת הטורניר עד כה שזו נבחרת צ'כיה. מי תנצח?

שבת 03 יולי 2021
מערכת TELESPORT
המלצת ווינר למשחק בין צ'כיה לדנמרק במסגרת רבע גמר יורו 2020. המשחק ניתן להימור סינגל (שעת סגירה 19:00). המשחק יערך בבאקו, אזרבייג'אן.

הנבחרת הצ'כית פתחה את היורו עם 0:2 על סקוטלנד, תיקו 1:1 מול קרואטיה ולאחר מכן הפסידה במשחק צמוד 1:0 לנבחרת אנגליה. במשחק מושלם שלה, בשמינית הגמר, העיפה צ'כיה את נבחרת הולנד כשניצחה אותה 0:2 ועם פטריק שיק המצוין לו יש כבר 4 שערים בטורניר. הנבחרת הצ'כית עם סיכוי לא רע בכלל להגיע רחוק והיא ללא ספק ההפתעה הנעימה של הטורנירח.

הצ'כים יפגשו הערב את נבחרת דנמרק שצלחה בשלום את טראומת אריקסן בשלב הבתים. הנבחרת פתחה עם הפסד 1:0 לפינלנד והפסד 2:1 לבלגיה כשבמחזור השלישי רשמה 1:4 על רוסיה מה שהספיק לה בכדי להעפיל לשמינית הגמר. בשלב הזה היא הביסה בקלות 0:4 את נבחרת ווילס. מלבד העדרו של אריקסן כמובן, תחסר ככל הנראה גם את דניאל וואס ויוסוף פאולסן.

המפגש האחרון בין השתיים היה לפני חמש שנים, משחק ידידות שהסתיים בתיקו 1:1. במוק' מונדיאל 2014 שיחקו השתיים באותו הבית אז ניצחה דנמרק בקלות 0:3 בצ'כיה אחרי תיקו ללא שערים במגרשה. אגב, ארבעה מששת המפגשים האחרונים בין השתיים הסתיימו בתיקו תוצאה הגיונית מאוד גם להערב.

סימונים בולטים:

צ'כיה (1+) - דנמרק - 1 (יחס 1.60)
צ'כיה - דנמרק / מחצית - X (יחס 1.75)
שער עד דקה 34 - לא (יחס 1.65)
קרנות / מתחת ל-9.5 (יחס 1.50)

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק