הדאבל האירופי של TELESPORT

שני משחקים של קבוצות ישראליות במסגרת הקונפרנס ליג מרכיבים את הדאבל שלנו. מכבי חיפה יוצאת לטביליסי והפועל באר שבע מתארחת אצל ארדה

יום חמישי 22 יולי 2021
מערכת TELESPORT
דינמו טביליסי - מכבי חיפה - X

לא כך, חלמה מכבי חיפה לפתוח את הקמפיין האירופאי שלה בליגת האלופות, אחרי העדרות בת 10 שנים. חיפה סיימה בתיקו בבית מול קיירט והפסידה לאחר מכן בגומלין, 2:0 בחוץ והודחה. חיפה תצא למשחק חוץ היום מול טבליסי הגיאורגית, שהודחה אף היא מליגת האלופות, כשהפסידה פעמיים לנפצ'י באקו האזרית, עם הפסד כפול 2:1 בבית ובחוץ. הליגה בגיאורגיה משוחקת, שם טבליסי במקום השני בטבלה, רודפת את באטומי המוליכה. השחקנים הבולטים של טבליסי הם הסרבי מארוסיץ, עם תשעה שערים בחוד, בקישור יש להם סרבי נוסף, את ראדין שכבש העונה אף הוא צמד שערים, כשבחוד, לצידו של מארוסיץ, חיפה תצטרך לשמור טוב את גאבדבה ואת אשידיאני. לפני חמש שנים, נפגשו השתיים למשחק ידידות שהסתיים 2:0 לטבליסי בישראל.. על הנייר, חיפה טובה יותר, אך היא כבר הראתה לנו את היכולה המרשימה שלה, במשחק החוץ שלה בקיירט. ההימור שלי הוא שחיפה תצליח לפחות להעביר את ההכרעה לישראל. טבליסי לא תפסיד כאן והימור ישיר על תיקו, בליין של 2.75, נראה כמו הימור לא רע.

ארדה קרדז'לי - הפועל ב'ש - 2

ארדה הבולגרית, סיימה את העונה שעברה במקום הרביעי בטבלה. בסגל של הבולגרים, יש מספר שחקנים בולטים, יחסית לליגה בבולגריה בינהם קוקונוב, שכבש תשעה שערים בעונה שעברה, בקישור יש להם את לאוני ואת לוקאס, שני ברזילאים כשהחיסרון הגדול שלהם, הוא שואסילב, חלוץ מצוין, עזב אותם בתום העונה שעברה. את ארדה, תפגוש היום הפועל ב'ש, שמגיעהל משחק אחרי 2:1 מול אשדוד כשבמשחק הידידות האחרון שלה לפני שבועיים, היא ניצחה בחוץ 3:0 קבוצה מפולין. ב'ש מקבלת ליין של 1.65 לניצחון בבולגריה ולדעתי, הרמה של הקבוצה הבולגרית, לא מספיק טובה בכדי להכניע את הקבוצה של ב'ש, שהתחזקה בפגרה בלא מעט שחקנים. אני אסמן כאן 2.

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק