במועצה מעריכים: מוקי עשוי לזכות בארד

במועצה סימנו את הג'ודוקא במקום הרביעי בטבלת הפייבוריטים לזכייה, וכזכור, בג'ודו מחלקים 2 מדליות ארד. נלסון-לוי במקום השישי. יושידה וקאסה פייבוריטים לזכייה

יום ראשון 25 יולי 2021
מערכת TELESPORT
בסוף השבוע האחרון החלו המשחקים האולימפיים לאחר שנה של דחייה בעקבות משבר הקורונה, ואתמול נרשם כבר אירוע שיא עבור המשלחת הישראלית כאשר אבישג סמברג זכתה במדליית הארד בטקוואנדו וסיפקה את המדליה הראשונה למשלחת הישראלית.

גם בענף הג'ודו, תרצה המשלחת לחזור עם מדליות לאחר ששירה ראשוני סיימה במקום החמישי ואילו שמאילוב הפסיד בקרב על מדליית הארד. לצד אלו, בימים הקרובים צפויים להתמודד על המזרון בטוקיו עוד שני נציגים של המשלחת, תמנע נלסון-לוי בקרב הנשים במשקל שעד 57 ק"ג ושגיא מוקי בקרב הגברים עד 81 ק"ג.

בקרב הנשים במשקל עד 57 ק"ג, מומחי ה-Winner מעריכים שמי שתזכה במדליית הזהב היא הג'ודוקה המקומית, צ'וסקה יושידה עם יחס של פי 1.5, אחריה הקנדית קימקאייט עם יחס של פי 1.9 ובמקום השלישי גז'קובה עם יחס של פי 6.5. תמנע ממוקמת במקום השישי עם יחס של פי 25.

בקרב הגברים במשקל של עד 81 ק"ג, מעריכים מומחי ה-Winner כי מי שצפוי לצאת עם מדליית הזהב בסיום התחרות הוא מתיאס קאסה מבלגיה עם יחס של פי 2.2, אחריו גריגלשווילי עם יחס של פי 2.8 ובמקום השלישי הג'ודוקה המקומי, נאגאסה עם יחס של פי 3.5. שגיא מוקי, שזכה לפני שנתיים בטוקיו במדליית הזהב באליפות העולם, ממוקם במקום הרביעים עם יחס של פי 4.

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק