גוזלן ביחס 8. ברשצקי ביחס 9

משחקי ליגת העל שהחלו אתמול ימשיכו היום. עשרות אפשרויות לשיחה ב winner כולל כמה מאצ'יאפים מעניינים ויחסים גבוהים לקבוצות ליגת העל

יום ראשון 29 אוגוסט 2021
מערכת TELESPORT
ליגת העל תמשיך היום את המחזור הראשון שלה עם משחקים ראשונים של האלופה וסגניתה.

המשחק הראשון שישוחק הערב יהיה בין בני סכנין לבית סגנית האלופה מכבי תל אביב. מומחי ה-Winner מעריכים כי תל אביב לא צפויה להיתקל בקשיים בדרך להשגת ניצחון למול סכנין וניצחונה מוערך ביחס של פי 1.45, למול ניצחונה של בני סכנין שמוערך ביחס של פי 4.7. תוצאת התיקו במשחק מוערכת ביחס של פי 3.65.

מי שמוביל את טבלת הפייבוריטים לשער הראשון במשחק בצד של התל אביבי הם פריצ'ה עם יחס של פי 4, אחריו גררו וחלאילה עם יחס של פי 4.5 כל אחד. מובילי הטבלה מהצד השני הם רז שטיין עם יחס של פי 6.5, ארי מורה עם יחס של פי 7 ומוטי ברשצקי עם יחס של פי 9.

המשחק השני של היום יפגיש בין הפועל חדרה לאלופה הנוכחית, מכבי חיפה. מומחי ה-Winner מעריכים כי על כר הדשא מכבי חיפה צפויה לצאת עם שלוש הנקודות כאשר ניצחונה מוערך ביחס של פי 1.3 למול ניצחונה של חדרה שמוערך ביחס של פי 5.9. תוצאת התיקו במשחק מוערכת ביחס של פי 4.2.

מי שמוביל את טבלת הפייבוריטים לשער הראשון במשחק בצד של חדרה הוא מוחמד גאדיר עם יחס של פי 7, אחריו מרמנטיני וגוזלן עם יחס של פי 8 כל אחד. בצד השני, מי שמובילים את טבלת הפייבוריטים לשער הראשון במשחק בצד החיפאי הם בן שהר ועומר אצילי עם יחס של פי 4.5 ואחריהם דין דוד עם יחס של פי 6.

משחק אחרון שישוחק היום כחלק מהמחזור הראשון של ליגת העל הוא בין בית"ר ירושלים להפועל באר שבע. מומחי ה-WINNER מעריכים כי הפועל באר שבע תנצח עם ייחס של פי 1.65 לעומת בית"ר שמוערכת בניצחונה עם יחס של 3.85. תיקו מוערך ביחס של פי 3.2.

מי שמובילים את טבלת הפייבוריטים בצד הירושלמי הם באדווין ג'סי ובואצ'י עם יחס של פי 6.5 כל אחד ואחריהם ניב זריהן עם יחס של פי 8. בצד הדרומי של המשחק מי שמובילים את הטבלה הם איתי שכטר ואנסה עם יחס של פי 5 כל אחד, אחריהם חולקים את המקום השני שגיב יחזקאל ואספרייה עם עם יחס של פי 6.

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק