במועצה הולכים עם ליברפול וריאל

אין הפתעות ביחסים של המועצה למשחקי הערב, אך שימו לב למילאן. בנזמה, סלאח וזלאטן איברהימוביץ' פייבוריטים לכבוש ראשונים

יום ראשון 12 ספטמבר 2021
מערכת TELESPORT
היום, נהנה מהופעות כדורגל אירופאיות מרשימות כאשר לידס תארח את ליברפול, מילאן תארח את לאציו וריאל מדריד תארח את סלטה ויגו.

מהליגה האנגלית נקבל הערב את המפגש בין לידס לליברפול. שתי הקבוצות מגיעות לאחר תיקו במשחקיהם הקודמים ועל פי מומחי ה-WINNER ליברפול מועמדת לניצחון עם יחס של פי 1.5, בעוד שניצחונה של לידס לניצחון במשחק מוערך ביחס של פי 4.1. תוצאת התיקו במשחק מוערכת ביחס של פי 3.75.

את טבלת הפייבוריטים לשער הראשון במשחק מהצד של לידס מוביל פטריק באמפורד עם יחס של פי 6, אחריו, רודריגו מורנו וראפיניה עם יחס זהה של פי 7. אצל הפייבוריטית לניצחון, ליברפול, מוביל את הטבלה מוחמד סאלח עם יחס של פי 4, אחריו סדיו מאנה עם יחס של פי 5.5 ובמקום השלישי דיוגו ג'וטה גם כן עם יחס של פי 6.

בהמשך הערב תפגוש מילאן את לאציו במסגרת הליגה האיטלקית. מומחי ה-Winner מעריכים שמילאן תנצח את לאציו כאשר יחסה עומד על פי 1.9, למול יחס של 3.05 לניצחונה של לאציו. תיקו בין השתיים יניב יחס של פי 3.1.

את טבלת הפייבוריטים לשער הראשון במשחק בצד המארח של מילאן מוביל זלאטן איברהימוביץ עם יחס של פי 3.5, אחריו רביץ' עם יחס של פי 5.5 ובמקום השלישי רפאל ליאו עם יחס של פי 6. בצד המתארח מוביל צ'ירו אימובילה עם יחס של פי 4, אחריו, פדרו עם יחס של 7 ושלישי פליפה אנדרסון עם יחס של פי 8.

משחק נוסף שישוחק היום הוא של סגנית אלופת לה ליגה, ריאל מדריד, מול סלטה ויגו. מומחי ה-WINNER מאמינים כי ריאל מדריד היא הפייבוריטית לניצחון שצפויה לצאת עם הניצחון מהמשחק ביחס של פי 1.20 לעומת סלטה ויגו עם יחס של פי 7.5. תוצאת התיקו במשחק מוערכת ביחס של פי 4.8.

את טבלת הפייבוריטים לגול הראשון במשחק בצד של ריאל המארחת מוביל בנזמה עם יחס של פי 3, אחריו גארת' בייל עם יחס של פי 4.5 ובמקום השלישי ויניסיו עם יחס של פי 5.5. בצד השני מי שמוביל את טבלת הפייבוריטים הוא יאגו אספאס עם יחס של פי 8, אחריו סנטי מינה עם יחס של פי 9 ובמקום השלישי נוליטו עם יחס של פי 12.

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק