ליל ללא סאנצ'ז, וולפסבורג תחסר את שלאגר

אחד מהבתים הפתוחים ביותר של ליגת האלופות העונה הוא בית ז'. כל אחת מהקבוצות יכולה לסיים ראשונה או אחרונה. למחזור הראשון תארח ליל את וולפסבורג, מי תנצח?

יום שלישי 14 ספטמבר 2021
מערכת TELESPORT
המלצת ווינר למשחק בין ליל לוולפסבורג במסגרת המחזור ה-1 בשלב הבתים בליגת האלופות. המשחק ניתן להימור סינגל (שעת סגירה 22:00)

פתיחה זוועתית לאלופת צרפת שאחרי חמישה משחקים ניצחה פעם אחת (וגם זה בקושי את מונפלייה) לצד שני הפסדים ושתי תוצאות תיקו. ההגנה של ליל חדירה מאוד כשהיא סופגת בכל משחק העונה ובצרורות. הקבוצה תגיע למשחק הזה ללא במבה, סאנצ'ז וווהאה הפצועים.

היא תפגוש הערב במגרשה הביתי את וולפסבורג הגרמנית שכרגע מושלמת בליגה אחרי ארבעה מחזורים עם ניצחונות על בוכום, ברלין, לייפציג ובמחזור האחרון מול פירט. הגרמנים יגיעו ללא ביאלק, אוטאביו ושלאגר הפצועים.

לפני חמש שנים שיחקה וולפסבורג בליגת האלופות והגיעה עד לרבע הגמר שם היא ניצחה 0:2 את ריאל בבית והפסידה לה 3:0 בחוץ. בשלב הבתים היא שיחקה אז מצוין והיא תרצה לנסות ולשחזר את ההישג הזה. ליל מנגד שיחקה לפני שנתיים במפעל והייתה נוראית עם חמישה הפסדים ותיקו. בבית שכולל את סביליה וזלצבורג, כל נקודה חשובה כי הפערים לא גדולים בין הקבוצות. לדעתנו יש לגרמנים אפשרות לקחת את כל הקופה בצרפת.

ההימור שלנו 2 ביחס של 2.30.

תגובות

טלספורט בפייסבוק

2