ג'וליין בספק עבור שריף, סולומון ייעדר אצל שחטאר

מנור סולומון לא ישחק עבור שחטאר דונייצק בגלל יום הכיפורים. קבוצתו תצא למשחק חוץ מול שריף טיראספול שתנסה להמשיך להפתיע את אירופה. מי תנצח כאן?

יום רביעי 15 ספטמבר 2021
מערכת TELESPORT
המלצת ווינר למשחק בין שריף טיראספול לשחטאר דונייצק במסגרת המחזור ה-1 בשלב הבתים בליגת האלופות. המשחק ניתן להימור סינגל (שעת סגירה 19:45)

שריף המולדובית עשתה דרך לא קצרה בשביל להגיע לשלב הבתים של האלופות. היא חלפה מעל אלשקרט, הכוכב האדום ובסיבוב האחרון עברה את דינמו זאגרב עם ניצחון 0:3 ענק בבית ותיקו בחוץ. במסגרת הליגה, שריף שיחקה חמישה משחקים בלבד אחרי תשעה מחזורים והיא רביעית בטבלה. שריף לא ספגה שער בכל שלושת המשחקים האחרונים שלה באלופות ובחמישה משחקים רצופים. הקבוצה תחסר למשחק היום את בולאסוב הפצוע וככל הנראה גם את קיבאו ואת ג'וליין.

היא תארח הערב את שחטאר דונייצק כשזו מגיעה למשחק אחרי שחלפה מעל מונאקו בשלב הפליאוף עם ניצחון בצרפת ותיקו בבית. הקבוצה שנייה בטבלת הליגה באוקראינה אחרי שבעה מחזורים. ששחטאר נראית טוב וניצחה בחמישה משבעת המשחקים האחרונים שלה. הקבובצה ללא מוראס, טרובין, קונופליאנקה וכמובן מנור סולומון.

הקמפיין הנוכחי של שריף הוא הראשון שלה בשלב הבתים ולדעתנו הוא יכול להסתיים גם בלא מעט מפלות. יש לשריף עוד מפגשים מול אינטר וריאל מדריד, שתי אימפריות אדירות. שחטאר טובה יותר על הנייר ולמרות שהיא עם מעט חיסורים, אנחנו לא חושבים שהם ישפיעו יותר מדי.

ההימור שלנו 2 ביחס של 1.60.

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק