הטור היומי של TELESPORT

במרכז הטור היומי שלנו אפשר למצוא את המשחק בין ספורטינג ליסבון לאייאקס והקרב בין ליברפול למילאן. וגם: בשיקטאש מול דורטמונד, סיטי מול לייפציג ופ.ס.ז' של מסי

יום רביעי 15 ספטמבר 2021
מערכת TELESPORT
ספורטינג ליסבון - אייאקס / מחצית - X

ספורטינג ליסבון מגיעה למשחק היום אחרי שתי תוצאות תיקו ברצף בליגה, שהגיעו אחרי שפתחה את העונה עם שלושה ניצחונות רצופים. היא תארח היום את אייאקס שמגיעה למשחק אחרי שלושה ניצחונות בארבעת המשחקים האחרונים שלה ונראה שהתבוסה לאיינדהובן בסופרקאפ ההולנדי כבר נשכח. ספורטינג מגיעה למשחק היום כשהיא חסרה את פדרו הפצוע ואת קואטס המושעה כשאייאקס ללא קלאסן, קליאבר וקודוס הפצועים כשגם אונאנה מושעה ולא ישחק. הקמפיין הקודם של ספורטינג באלופות, היה לפני 4 שנים והסתיים רע ... השנה יש לה גם את בשיקטאש ואת דורטמונד, כך שהיא מודעת לזה שאייאקס, היא אחת היריבות שלה, ככל הנראה על המקום השני בבית. ההולנדים מגיעים למשחק היום אחרי רצף טוב בליגה והם ינסו גם היום, להשיג ניצחון, אולי מפתיע בפורטוגל. מבחינת המועצה, איאקס עדיפה אך ספורטינג בבית, לא תפסיד בקלות. יהיה מאוד צמוד, לדעתי במחצית אנחנו נראה תוצאה מאוזנת, אני אסמן X במחצית, בליין של 1.95. לגבי השערים, בין 2-3 שערים כש-2:1 לכאן או לכאן או תיקו עם שערים, בהחלט אפשרי.

ליברפול - מילאן / 2-3 שערים

ליברפול רביעית בליגה האנגלית עם שלושה ניצחונות ותיקו בארבעת המשחקים שלה מפתיחת העונה. מילאן מנגד, מושלמת כרגע עם שבעה שערים זכות ושער חובה אחד, כשהיא מציגה הגנה מצוינת מפתיחת העונה כשגם זלאטן, חזר לכושר משחק. מילאן תגיע היום לאנפילד, כשהיא ללא קרוניץ הפצוע כשגם באקאיוקו בספק למשחק וגם זלאטן, לא צפוי לפתוח או לשחק בכלל. ליברפול מנגד, לל אאליוט הפצוע, כשגם פירמינו, ווליאמס ומינאמינו הפצועים בספק למשחק. ליברפול פגשה את מילאן כבר ארבע פעמים, כשהיא ניצחה אותה פעמיים, הפסידה לה פעם אחת ובמשחק אחד, הפסידה לה בפנדלים לפני 16 שנים. מילאן נחלשה קצת לדעתי מהעונה שעברה וליברפול בבית, משחקת מצוין וגם במועצה ובעולם מאמינים בכך לכן הליין על ליברפול, נמוך להחריד. אני אקח כאן הימור על שערים ואהמר על 2-3 שערים, בליין של 1.80. לדעתי ליברפול יכולה לנצח כאן 2:0/2:1, שיעשו את העבודה.

משחקים נוספים:

בשיקטאש - דורטמונד / מחצית - X (יחס 2.20)

מנצ' סיטי - לייפציג / 4+ שערים (יחס 1.90)

קלאב ברוז - פ.ס.ז / מחצית - 2 (יחס 1.50)

4+ שערים במשחק (יחס 1.80)

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק