הטריפל היומי של TELESPORT

שלושה משחקים ממוקדמות המונדיאל מרכיבים את הטור היומי שלנו. ישראל מארחת את מולדובה, בולגריה מול צפון אירלנד ואוקראינה פוגשת את בוסניה

יום שלישי 12 אוקטובר 2021
מערכת TELESPORT
ישראל - מולדובה / מעל 1.5 במחצית

הנבחרת הישראלית תארח היום את נבחרת מולדובה, הנבחרת החלשה בבית. ישראל מגיעה למשחק היום אחרי שהפסידה 3:2 לנבחרת סקוטלנד, זאת אחרי שהובילה פעמיים וספגה שער הפסד בדקה ה-94. גם לפני כן, חטפה הנבחרת שלנו חמישיה מול נבחרת דנמרק, זאת אחרי שהביסה את נבחרת איי פארו ואת אוסטריה. מולדובה מנגד, עם ארבעה הפסדים רצופים מאז הניצחון במשחק הידידות מול אזרביג'אן. למולדובים נקודה אחת בלבד בקמפיין הנוכחי בתיקו ביתי מול איי פארו, כשבסיבוב הקודם הובסה מולדובה לישראל בתוצאה 4:1, אבל נזכיר שהמהפך של ישראל הגיע, רק אחרי שמולודבה נותרה בעשרה שחקנים. בכל שבעת המשחקים האחרונים של הנבחרת, מעל ל-4 שערים בממוצע למשחק. גם אצל מולדובה יש כמות גדולה של ערים, בעיקר בשל העובדה שהנבחרת חלשה מאוד וסופגת לא מעט שערים. נבחרת מולדובה תגיע לטרנר בשביל לשחק על כבוד, לא שולל שהיא תגנוב כאן גול, אבל בסיום, הנבחרת שלנו צפויה לנצח בקלות. ההימור שלי למשחק הוא מעל 1.5 שערים במחצית הראשונה, בליין של 1.90. אפשר ללכת גם 4+ שערים במשחק, בליין של פי 2.00.

בולגריה - צפון אירלנד / מחצית - X

נבחרת בולגריה במקום הרביעי בבית עם 5 נק', תרח היום את צפון אירלנד שגם לה, 5 נקודות. השתיים יודעות שאין להם סיכוי להדביק את שוויץ ובטח שלא את איטליה המוליכה. למשחק היום מגיעה בולגריה, אחרי שהפסידה במפתיע אולי, 3:1 בליטא, אחרי שניצחה את אותה ליטא 1:0 בחודש שעבר. צפון אירלנד מנגד, אחרי הפסד 2:0 בשוויץ, אחרי תיקו מול אותה שוויץ ושנ יניצחונות בליטא ובמשחק ידידות מול אסטוניה. בשלושת המפגשים האחרונים בין השתיים, הובקעו שני שערים בלבד. בסיבוב הקודם, תיקו ללא שערים באירלנד וגם היום, אנחנו צפויים לראות משחק דל שערים, בין שתי נבחרות שנחלשו מאוד בשנים האחרונות. לא שולל גם הפעם, תוצאת תיקו משעממת... הליין על חלוקת נקודות בתום המשחק, עומד על 2.80, במחצית, תיקו בליין של 1.65.

אוקראינה - בוסניה - 1

בהנחה שצרפת תסיים ראשונה את הבית, אז יש מאבק פתוח על המקום השני, בו נמצאת כרגע אוקראינה, שלה משחק יותר מאשר בוסניה שבמקום השלישי. האוקראינים יודעים שאיבוד נקודות היום, יכול להיות רע עבורם אם בוסניה גם תשיג את הנקודות במשחק ההשלמה שלה. למשחק היום מגיעה אוקראינה אחרי שניצחה את פינלנד, 2:1 בחוץ, אחרי שבחודש שעבר היא סיימה בשתי תוצאות תיקו מול קזחסטן ומול צרפת, לצד תיקו נוסף במשחק ידידות מול צ'כיה. הבוסנים מנגד, אחרי 2:0 בקזסחטן, אחרי שניצחה בחודש שעבר במשחק ידידות את כווית, לצד שתי תוצאות תיקו מול קזחסטן ומול צרפת. האוקראינים שברו רצף של שלוש תוצאות תיקו והשיגו ניצחון יפה בפינלנד, הפעם בבית מול הקהל שלהם, הם חייבים לקחת נקודות. זהו המגפש הראשון בין השתיים, שיפגשו שוב גם בחודש הבא. לדעתי במגרשה הביתי, אוקראינה תעשה את העבודה. ליין של 1.60 על ניצחון ביתי שלה בקייב.

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק