5

דה בריינה יחסר לסיטי, דרקסלר פצוע בפ.ס.ז'

קרב ישיר על המקום הראשון בבית א' של ליגת האלופות. פ.ס.ז' תגיע למגרשה של מנצ'סטר סיטי בידיעה שתיקו לא יעזור לה. איך זה יסתיים?

יום רביעי 24 נובמבר 2021
מערכת TELESPORT
המלצת ווינר למשחק בין מנצ'סטר סיטי לפאריס סן ז'רמן במסגרת המחזור ה-5 בליגת האלופות. המשחק ניתן להימור סינגל (שעת סגירה 22:00)

מנצ'סטר סיטי מדורגת במקום ה-1 בבית עם 9 נקודות ויחס שערים 7:15. היא ניצחה במחזור הקודם במפעל את קלאב ברוז' 1:4. בליגה האנגלית ניצחה בסוף השבוע את אברטון 0:3 כשרצף הניצחונות שלה עומד על שלושה. הערב היא תחיאלץ להסתדר בלי השחקן הכי חשוב שלה - קווין דה בריינה שחיובי לקורונה כאשר מנדי מושעה ופראן טורס ודלאפ פצועים.

יריבתה במשחק הזה תהיה פ.ס.ז' אשר נמצאת במקום ה-2 עם 8 נקודות. יחס השערים שלה הוא 5:8 והיא מגיעה למשחק הזה לאחר תיקו בחוץ מול לייפציג שמדורגת אחרונה בבית. בסוף השבוע היא ניצחה בביתה את נאנט 1:3 כשהיא ממשיכה לצעוד בראש הטבלה בצרפת. יוליאן דרקסלר ייעדר אצלה כאשר גם ברנאט לא צפוי לשחק.

בסיבוב הראשון ניצחה פ.ס.ז' 0:2 בביתה. בעונה שעברה הן נפגשו בחצי גמר המפעל הזה אז ניצחה סיטי פעמיים - 1:2 בחוץ ו-0:2 בבית. לדעתנו סיטי בביתה חזקה יותר ותיקח כאן את כל הקופה.

ההימור שלנו 1 ביחס של 1.60.

תגובות

טלספורט בפייסבוק