מנחם מוצהב בחיפה, אוניון בלי טרימל

מכבי חיפה עדיין יכולה להשיג את הכרטיס לשלב הבא בליגה האזורית. הפעם היא תארח את קבוצת הבונדסליגה החזקה אוניון ברלין. איך זה יגמר?

יום חמישי 25 נובמבר 2021
מערכת TELESPORT
המלצת ווינר למשחק בין מכבי חיפה לאוניון ברלין במסגרת המחזור ה-5 בליגת האזורית. המשחק ניתן להימור סינגל (שעת סגירה 19:45)

מכבי חיפה מדורגת במקום ה-3 עם 4 נקודות ויחס שערים 4:1. היא מגיעה למשחק הזה לאחר הפסד חוץ 1:0 לסלביה פראג כאשר שער השדה היחיד שכבשה היה מול הצ'כים בניצחון הביתי. סאן מנחם מוצהב וייעדר כאשר אורי דהאן פצוע. עופרי ארד צפוי לפתוח בעוד שחזיזה ואצילי אולי יתחילו על הספסל.

יריבתה במשחק הזה תהיה אוניון ברלין אשר נמצאת במקום האחרון בבית ואולי כבר ויתרה על המפעל. יש לה אמנם 3 נקודות והיא רחוקה רק 3 מהמקום השני, אבל היא הפסידה את שני המשחקים האחרונים שלה לפיינורד כאשר במשחק האחרון הורחקו לה שני שחקנים שלא ישחקו הערב. מדובר על כריסטופר טרימל וסריק טוצ'רט כאשר גם פול ג'קאל וקווין ברנס פצועים וייעדרו.

בסיבוב הראשון ניצחה אוניון בביתה 0:3 ודי בקלות. בסמי עופר לדעתנו זה צפוי להיראות קצת אחרת. מכבי חיפה תאבד סיכוי כנראה אם לא תנצח, בתנאי שסלביה לא תפסיד לפיינורד. היחס על הירוקים לא רע אבל תיקו נראה יותר הגיוני.

ההימור שלנו X ביחס של 3.20.

תגובות

טלספורט בפייסבוק