ערב אדום ירוק: יונייטד ומכבי חיפה פייבוריטיות

השדים האדומים מקבלים את היתרון על פני ארסנל, שבאים במומנטום לא רע. הירוקים פייבוריטים לנצח בדרבי מול הפועל חיפה

יום חמישי 02 דצמבר 2021
מערכת TELESPORT
הערב, מכבי חיפה והפועל חיפה יפגוש לדרבי חיפאי אחרי שבמשחקן האחרון מכבי היא זו שיצאה עם הניצחון מכר הדשא. מומחי ה-WINNER מעריכים כי מכבי חיפה היא הפייבוריטית לניצחון עם יחס זכייה של 1.4, לעומת הפועל חיפה שניצחונה מוערך ביחס של 4.9. תיקו במשחק יניב יחס של פי 3.9.

את טבלת הפייבוריטים לשער הראשון במשחק בצד של מכבי חיפה מוביל עומר אצילי עם יחס של פי 4, אחריו דין דוד וגודסווי דוניו עם יחס זהה של פי 5.5. בצד השני, את טבלת הפייבוריטים לשער הראשון מוביל אלן אוז'בולט עם יחס של פי 6, אחריו מוביל איתי בוגנים עם יחס זהה של פי 8 ושלישי, חנן ממן עם יחס של פי 9.

במשחק נוסף שישוחק הערב, תפגוש מנצ'סטר יונייטד את ארסנל. מומחי ה-Winner מעריכים שמי שתצא עם הניצחון מהמפגש היא מנצ'סטר יונייטד כאשר ניצחונה מוערך ביחס של פי 1.7, לעומת ניצחונה של ארסנל שמוערך ביחס של פי 3.4. תיקו במשחק יניב יחס של פי 3.4.

את טבלת הפייבוריטים לשער הראשון במשחק בצד של מנצ'סטר מוביל כריסטיאנו רונלדו עם יחס של פי 3.8, אחריו מרקוס רשפורד עם יחס של פי 6.5 ובמקום שלישי, מייסון גרינווד עם יחס של פי 75. בצד השני, את טבלת הפייבוריטים לשער הראשון מוביל פייר אמריק אובאמייאנג עם יחס של פי 5.5, אחריו מוביל אלכסנדר לאקאזט עם יחס של פי 6.5 ושלישי, בוקאיו סאקה עם יחס של פי 10.

תגובות

טלספורט בפייסבוק