לבאנטה ללא סון, ואס מושעה בוולנסיה

המשחק שיינעל את המחזור בספרד יפגיש שתי קבוצות במגמות שונות. לבאנטה מחפשת ניצחון בכורה בעוד שוולנסיה עם הפנים לצמרת. כמה שערים נקבל כאן?

יום שני 20 דצמבר 2021
מערכת TELESPORT
המלצת ווינר למשחק בין לבאנטה לולנסיה במסגרת המחזור ה-18 בספרד. המשחק ניתן להימור סינגל. (שעת סגירה 22:00)

לבאנטה סוגרת את טבלת הליגה הספרדית כשב-17 משחקיה עד כה העונה היא השיגה שמונה תוצאות תיקו ותשעה הפסדים, ללא ניצחון אחד. היא כל כך חלשה העונה הזו כשאפילו במשחק הגביע שלה מול אלקויאנו מהליגה השניה היא הפסידה בפנדלים אחרי 3:3 ב-120 דק' כשהיא חזרה איכשהו מפיגור 3:1. הקבוצה עם שש תוצאות תיקו ושני הפסדים בשמונת משחקי הבית שלה העונה הזו. היא תשחק הערב ללא פוסטיגו, מוסטפי ורדויה הפצועים כאשר סון ומלסה מושעים.

לבאנטה תארח הערב את ולנסיה שמדורגת במקום השמיני בטבלה. היא מגיעה למשחק היום כשגם היא התקשתה בגביע המלך במשחקה מול ארנטיירו וניצחה 3:1 רק אחרי הארכה. למשחק הזה הגיעה ולנסיה אחרי שלושה ניצחונות רצופים, שניים בליגה ואחד בגביע, כשבמשחקי החוץ שלה העונה הזו היא עם הפסד בודד בחמשת המשחקים האחרונים. הקבוצה לאטוף, פאוליסטה, פולקייר ולאדרטה הפצועים כאשר גומז ודניאל ואס מוצהבים ויעדרו מהמשחק.

בעונה שעברה 4:2 לולנסיה במסטאיה ו-1:0 ללבאנטה במפגש השני. לבאנטה העונה חלשה מאוד והיא תתמודד להערכתנו עד סיום העונה הזו נגד הירידה. ולנסיה מגיעה למשחק במומנטום לא רע וכמובן שהיא עדיפה מבחינת המועצה לניצחון הערב. להערכתנו יהיה משחק צמוד. לבאנטה לוקחת את רוב הנקודות שלה העונה בבית שם היא לא מרבה להפסיד.

ההימור שלנו X, סה"כ שערים 2-3, ביחס של 1.75.

תגובות

טלספורט בפייסבוק

2