בארסה והפועל באותה סירה

שתי הקבוצות הגדולות הן אנדרדוג לקראת המשחקים שלהן מול סביליה ואשדוד בהתאמה. וגם: הפועל ירושלים תשיג ניצחון?

יום שלישי 21 דצמבר 2021
מערכת TELESPORT
הערב נזכה להצגות כדורגל מהקבוצות הטובות ביותר במסגרת ליגת העל והלה ליגה.

הפועל ירושלים תפגוש את הפועל נוף גליל כאשר מומחי ה-WINNER מעריכים כי הפועל ירושלים תצא עם הניצחון מכר הדשא עם יחס של פי 2.3. יריבתה, הפועל נוף גליל, לעומת זאת מוערכת ביחס של פי 2.8. תיקו במשחק מוערך ביחס של פי 2.6.

את טבלת הפייבוריטים לכבוש את השער הראשון במשחק מהצד של ירושלים מוביל וילי אגאדה עם יחס של פי 6, אחריו, עידן שמש המוערך ביחס של פי 7 וגיא בדש המוערך ביחס של פי 8. את הצד של היריבה, נוף גליל, מוביל סתיו נחמני עם יחס של פי 6, אחריו, קוואן פרייטר עם יחס של פי 7 ולוואגה קיזיטו המוערך ביחס של פי 8.

בנוסף, תפגוש מ.ס. אשדוד את הפועל תל אביב. מומחי ה-Winner מעריכים שמי שתצא עם הניצחון מהמפגש היא מ.ס. אשדוד כאשר ניצחונה מוערך ביחס של פי 2.45, לעומת ניצחונה של הפועל תל אביב שמוערך ביחס של פי 2.65. תיקו במשחק מוערך ביחס של פי 2.55.

את טבלת הפייבוריטים לכבוש את השער הראשון במשחק, מהצד של אשדוד, מוביל פאהד באיו עם יחס של פי 5.5, אחריו, זאקאריה מוגיס המוערך ביחס של פי 6 וקני סייף המוערך ביחס של פי 6.5. את הצד של היריבה, הפועל תל אביב, מובילים לוסיו והחלוץ שלומי אזולאי עם יחס זהה של פי 6, אחריהם, אושר דוידה המוערך ביחס של פי 7.5.

בלה ליגה תתמודד סביליה מול ברצלונה כאשר על פי מומחי ה-WINNER, סביליה היא הפייבוריטית לניצחון עם יחס זכייה של 2, לעומת ברצלונה שניצחונה מוערך ביחס של 2.75. תיקו במשחק מוערך ביחס של פי 3.2.

את טבלת הפייבוריטים לכבוש את השער הראשון במשחק מהצד של סביליה מוביל ראפה מיה עם יחס של פי 4.5, אחריו, לוקאס אוקמפוס המוערך ביחס של פי 5 ומוניר אל חדאדי המוערך ביחס של פי 7. את הצד של היריבה, ברצלונה, מוביל אוסמן דמבלה עם יחס של פי 4.5, אחריו, פראן חוטגלה המוערך ביחס של פי 6 עבדלסאמד אזאלזולי המוערך ביחס של פי 7.5.

תגובות

טלספורט בפייסבוק

2