סאות'המפטון בלי ווקר-פיטרס, ברנטפורד ללא אוניקה

משחק השלמה בין שתי קבוצות מרכז טבלה באנגליה. סאות'המפטון וברנטפורד לא רוצות להתקרב לקו האדום ושתיהן עם הפנים למעלה. מי תנצח כאן?

יום שלישי 11 ינואר 2022
מערכת TELESPORT
המלצת ווינר למשחק בין סאות'המפטון לברנטפורד במסגרת המחזור ה-18 באנגליה. המשחק ניתן להימור סינגל. (שעת סגירה 21:45)

משחק מרכז טבלה בליגה האנגלית בין סאות'המפטון שבמקום ה-14 לבין ברנטפורד שבמקום ה-12 בטבלת הליגה, המרחק ביניהן הוא 2 נקודות לטובת ברנטפורד.
סאותה'מפטון מגיעה למשחק הזה אחרי שניצחה בגביע האנגלי 3:2 בהארכה את סוונסי זאת אחרי שתי תוצאות תיקו וניצחון במסגרת הליגה. היא ניצחה פעם אחת במהלך תשעת המשחקים האחרונים שלה. היא תחסר למשחק הזה את פיטרס ואת סמול שחולים בקורונה, שוערה הראשון של הקבוצה, אלכס מקארתי פצוע ויעדר ואיתו גם ג'נפו וסמולבואן הפצועים.

ברנטפורד מנגד אחרי שני ניצחונות רצופים - 2:1 בליגה מול אסטון וילה ו-4:1 חלק מול פורט וייל בגביע האנגלי. שני הניצחונות הללו הגיעו אחרי רצף של שלושה הפסדים. הקבוצה מגיעה פצועה יותר למשחק כשהיא תחסר את אוניקה, הנרי, רייה, יורגנסן, גוד, ז'אנבייר ואת דאסילבה הפצועים.

המפגש האחרון בין השתיים היה במסגרת גביע הליגה לפני שנתיים והסתיים 2:0 לברנטפורד. במסגרת הליגה, הן נפגשו לאחרונה לפני 11 שנים בליגה השלישית. סאותהמפטון מקבלת יתרון מבחינת היחסים במועצה ובעולם, אך ברנטפורד שמגיעה במומנטום לא רע למשחק לדעתנו מסוגלת להפתיע.

ההימור שלנו 2, ברנטפורד לא מפסידה (+1), ביחס של 1.60.

תגובות

טלספורט בפייסבוק