סון ייעדר בטוטנהאם, צ'לסי בלי מנדי

טוטנהאם צריכה להתעלות על עצמה בשביל להשיג את הכרטיס לגמר גביע הליגה. היא תארח את צ'לסי לגומלין אחרי שספגה פעמיים בלי מענה במשחק הראשון. איך זה יגמר?

יום רביעי 12 ינואר 2022
מערכת TELESPORT
המלצת ווינר למשחק בין צ'לסי לטוטנהאם במסגרת שלב חצי גמר גביע הליגה. המשחק ניתן להימור סינגל. (שעת סגירה 21:45)

טוטנהאם במקום השישי בטבלת הליגה העונה. היא מגיעה למשחק הזה לאחר 3:1 מול מורקאמב בגביע האנגלי זאת אחרי שהפסידה לצ'לסי 2:0 במשחק הראשון בסטמפורד ברידג'. ההפסד לצ'לסי אגב הוא היחיד של טוטנהאם בשבעת המשחקים האחרונים שלה. טוטנהאם היום ללא מלך השערים שלה, סון הפצוע וללא דייר, ברחווין ורומרו.

יריבתה תהיה צ'לסי שבמקום השני. היא מגיעה למשחק הזה לאחר 5:1 מול צ'סטרפילד בגביע האנגלי זאת אחרי ה-2:0 על טוטנהאם כשהיא ללא הפסד בעשרה משחקים רצופים והפסד בודד במהלך 23 האחרונים שלה. צ'לסי ללא שוערה הראשון, מנדי, מלך הבישולים שלה, ג'יימס פצוע ואיתו גם שאלובה וצ'ילוול. גם סילבה וקאנטה בספק למשחק.

מלבד משחק הגביע בין השתיים, הן נפגשו גם פעם אחת בליגה למשחק שהסתיים בניצחונה של צ'לסי 3:0 בקלות במגרשה של טוטנהאם. למעשה, צ'לסי ניצחה את טונהאם בכל שלושת המפגשים האחרונים בין השתיים ולא הפסידה לטוטנהאם בעשרה משחקים רצופים. צ'לסי פייבוריטית למשחק היום, אך עם יתרון 2-0 וללא שוער ראשון בשער, היא תרצה להעביר את 90 הדקות האלו ללא סיכונים מיותרים.

ההימור שלנו X ביחס של 2.80.

תגובות

טלספורט בפייסבוק