יום ענק למהמרים

במועצת ההימורים פרסמו יחסים מעניינים למשחקי היום. מכבי חיפה פייבוריטית ברורה מול בית"ר, וריאל אמורה לנצח את ברצלונה בקלאסיקו. ומה עם אינטר וצ'לסי?

יום רביעי 12 ינואר 2022
מערכת TELESPORT
הערב, ישוחקו משחקי גביע המדינה, הסופר קאפ הספרדי, גביע הליגה האנגלי והסופר קאפ האיטלקי על ידי הקבוצות המובילות. מכבי חיפה תארח את בית"ר ירושלים, ברצלונה תשחק נגד ריאל מדריד, טוטנהאם תשחק נגד צ'לסי ואינטר תשחק נגד יובנבטוס.

הערב, ישוחק משחק בין מכבי חיפה שתארח את בית"ר ירושלים. מכבי חיפה, על פי מומחי ה-WINNER, תנצח עם יחס זכייה של פי 1.15, לעומת יריבתה, בית"ר שניצחונה מוערך ביחס של 8.5. תיקו בין השתיים יניב יחס של פי 5.3.

את טבלת הפייבוריטים להבקעת הגול הראשון במשחק מוביל מצד חיפה, עומר אצילי, המוערך ביחס של פי 3, אחריו, דין דוד עם יחס של פי 4 ושלישי גודסוויי דוניו עם יחס שלי פי 6. מן הצד השני, בירושלים, מוביל גלאופלו פלייטר עם יחס של פי 7, שני, לירן רוטמן עם יחס של פי 8 ואחריו מיכאל אוחנה עם יחס של פי 10.

במשחק שיערך הערב בגביע הליגה האנגלי תפגוש טוטנהאם את צ'לסי. מומחי ה-Winner מעריכים כי צ'לסי תמשיך את רצף הנצחונות כאשר ניצחונה מוערך ביחס של פי 2. למול ניצחונה של טוטנהאם שמוערך ביחס של פי 2.55. תיקו במשחק מוערך ביחס של פי 2.8.

את טבלת הפייבוריטים להבקעת השער הראשון במשחק מוביל מהצד של טוטנהאם הארי קיין עם יחס של פי 4, אחריו, לוקאס מורה המוערך ביחס של פי 8 ובריאן גיל המוערך ביחס של פי 11. מהצד של צ'לסי ניתן לראות מובילים את הטבלה רומלו לוקאקו המוערך ביחס של פי 4 ואחריו קאי האברץ ומייסון מאונט עם יחס זהה של פי 6.

בסופר קאפ האיטלקי תשחק אינטר נגד יובנטוס כאשר מומחי ה-Winner מעריכים שאינטר תצא עם הניצחון מכר הדשא וניצחונה מוערך ביחס של פי 1.7. ניצחונה של היריבה, יובנטוס, מוערך ביחס של פי 3.6 ותיקו בין השתיים מוערך ביחס של פי 3.25.

את טבלת הפייבוריטים להבקעת השער הראשון מצד אינטר מוביל לוטארו מארטינז המוערך ביחס של פי 4, אחריו, אדין דז'קו עם יחס של פי 4.5 ושלישי אלכסיס סאנצ'ז עם יחס שלי פי 6.5. מן הצד השני, ביובנטוס, מוביל פולו דיבאלה עם יחס של פי 5, שני, אלברו מוראטה עם יחס של פי 5.5 ואחריו דיאן קולוסבסקי עם יחס של פי 7.5.

בסופר קאפ הספרדי ישוחק משחק הערב כאשר שתי הענקיות של הכדורגל העולמי ישחקו האחת מול השנייה, ברצלונה תפגוש את ריאל מדריד. מומחי ה-Winner מעריכים שריאל מדריד תצא עם הניצחון מכר הדשא וניצחונה מוערך ביחס של פי 1.65. ניצחונה של היריבה, ברצלונה, מוערך ביחס של פי 3.5 ותיקו בין השתיים מוערך ביחס של פי 3.5 גם כן.

את טבלת הפייבוריטים להבקעת השער הראשון מצד ברצלונה מוביל ממפיס דפאיי המוערך ביחס של פי 5.5 אחריו, לוק דה יונג עם יחס של פי 7 ושלישי אוסמן דמבלה עם יחס שלי פי 7.5. מן הצד השני, בריאל מדריד, מוביל קארים בנזמה עם יחס של פי 4, שני, ויניסיוס עם יחס של פי 6.5 ואחריו רודריגו עם יחס של פי 8.

תגובות

טלספורט בפייסבוק