ליברפול בלי סלאח, ארסנל ללא פפה

אחרי שנדחה מהשבוע שעבר, ארסנל תגיע למגרשה של ליברפול למשחק הראשון מבין שניים בחצי גמר גביע הליגה. איך הוא יסתיים?

יום חמישי 13 ינואר 2022
מערכת TELESPORT
המלצת ווינר למשחק בין ליברפול לארסנל במסגרת המשחק הראשון בחצי גמר גביע הליגה. המשחק ניתן להימור סינגל. (שעת סגירה 21:45)

בין ליברפול במקום השלישי בטבלת הליגה העונה. היא מגיעה למשחק היום אחרי ניצחון 4:1 בגביע האנגלי מול שרוסברי זאת אחרי תיקו 2:2 מול צ'לסי והפסד מול לסטר בליגה. למעשה, הניצחון בגביע מול שרוסברי הגיע אחרי ארבעה משחקים רצופים של ליברפול בהם היא לא ניצחה. ליברפול חסרה למשחק היום שלושה כוכבים שטסו לאליפות אפריקה - סלאח, מלך השערים של ליברפול, סגן מלך השערים, מאנה וגם קייטה. בנוסף אליהם אלקנטרה, אליוט, אוריגי ופיליפס פצועים ולא ישחקו.

מנגד תעמוד ארסנל שבמקום החמישי. היא מגיעה למשחק הזה אחרי שני הפסדים רצופים - 2:1 בליגה מול מנצ' סיטי והשיא היה בהדחה בגביע מול נוטינגהאם פורסט. שני ההפסדים שלה הגיעו אחרי רצף של חמישה ניצחונות קלילים שלה כך שלא ברור מה גרם לקריסה של ארסנל. ארסנל חסרה גם היא שלושה שחקנים שנמצאים באליפות אפריקה, אל נני, אובמיאנג, פפה ופארטיי. צ'אקה עם קורונה יעדר גם הוא כשאמיל סמית'רואו, מלך שערי הקבוצה, בספק למשחק.

במסגרת הליגה הביסה העונה ליברפול את ארסנל בקלות בתוצאה 4:0. בעונה שעברה היא הביסה אותה פעמיים 3:1 ו-3:0 אך הודחה לה בגביע הליגה בפנדלים בשמינית הגמר. הליין על ליברפול מעט גבוה ועומד על 1.6 זאת בשל החיסורים שלה אך גם בלעדיהם היא תנצל את הביתיות ותנצח.

ההימור שלנו 1 ביחס של 1.65.

תגובות

טלספורט בפייסבוק

5