הדאבל היומי של TELESPORT

שני משחקים מרתקים מרכיבים את הטור היומי שלנו. חדרה מול סכנין ברבע גמר גביע המדינה, ונאפולי פוגשת את נאפולי בגביע האיטלקי

יום חמישי 13 ינואר 2022
מערכת TELESPORT
הפועל חדרה - בני סכנין / 2-3 שערים

משחק שיסגור את שמינית גמר הגביע ויפגיש את סכנין שמדורגת במקום החמישי בטבלה, למשחק חוץ בנתניה מול הפועל חדרה, שמדורגת במקום העשירי. חדרה מגיעה משחק היום כשהיע עם ארבעה משחקים ללא ניצחון, עם שני הפסדים ושתי תוצאות תיקו בשני המחזורים האחרונים. סכנין מנגד, אחרי ניצחון על הפועל ירושלים, זאת אחרי שהובסה להפועל ב'ש ולמכבי חיפה. בסיבוב הקודם, הביסה חדרה את טירה 6:1 בקלילות בזמן שסכנין הביסה בחוץ את טבריה. חדרה תשחק היום ללא מרקוב המושעה כשסכנין באותו הסגל שניצח את הפועל ירושלים. במסגרת הליגה, ניצחה העונה חדרה בתוצאה 2:1 כשבגביע הטוטו, ניצחה סכנין, 2:1 בחוץ. תשעה מפגשים היו בין השתיים בארבע השנים האחרונות, שמונה מהם הוכרעו, בשישה משחקים ניצחה חדרה ובשניים בלבד, היתה זו סכנין שניצחה. סכנין העונה טובה יותר, אך במשחקים האחרונים שלה, גם בניצחון על הפועל ירושלים, סכנין לא מרשימה. חדרה תקשה מאוד על סכנין ולדעתי, היא לא תפסיד כאן ב-90 דק'. אני אלך על תיקו במחצית, בליין של 1.80 ועל משחק עם 2-3 שערים, בליין של 1.75.

נאפולי - פיורנטינה / מחצית - X

שמינית גמר גביע באיטליה, מפגש בין נאפולי שבמקום השלישי בטבלה, לבין פיורנטינה שבמקום השביעי. נאפולי מגיעה למשחק היום אחרי 1:0 קטן על סמפדוריה, אחרי תיקו 1:1 מול יובה. המשחקים האחרונים של נאפולי מאוד צמודים, בארבעה מהחמישה האחרונים, הובקע רק שער אחד למשחק. נאפולי ניצחה במשחק הבית האחרונים שלה כאמור את סמפדוריה, כשלפני כן, שלושה הפסדי בית רצופים. פירונטינה שתתארח אצלה היום, מגיעה משחק אחרי שהובסה במחזור האחרון 4:0 מול טורינו, אחרי שתי תוצאות תיקו. פיורה לא קבוצת חוץ גדולה. היא הפסידה בחמישה משמונה האחרונים שלה מחוץ לבית. נאפולי היום בסגל חסר מאוד למשחק. קוליבאלי, אגויסה ואונאס באליפות אפריקה, זיילינסקי, רוי, מלקויט ומרט עם קורונה, כשאינסינייה פצוע ויעדר. פיורנטינה מנגד, בסגל כמעט מלא למשחק, למעט אמראבאט שנמצא באליפות אפריקה. מפגש הליגה העונה בין השתיים, הסתיים בניצחונה של נאפולי, 2:1 בחוץ כשהיא גברה עליה בארבעה מחמשת המפגשים האחרונים בינהם. למרות זאת, הסגל החסר מאוד של נאפולי היום יבוא לידי ביטוי ולדעתי פיורנטינה תקשה מאוד על המארחת. גם אם המשחק יוכרע בסופו של דבר, לדעתי המחצית הראשונה לפחות תהיה שקולה. ליין גבוה של פי 2.00 על תוצאת תיקו אחרי 45 דק'.

תגובות

טלספורט בפייסבוק