עדיפות למנצ'סטר

גם יונייטד וגם סיטי מקבלות היום יחסים נמוכים לקראת המשחקים שלהן מול אסטון וילה וצ'לסי בהתאמה. בטיס אמורה לנצח את סביליה בדרבי

שבת 15 ינואר 2022
מערכת TELESPORT
בשבת, ישוחקו משחקי הגביע הספרדי והפרמייר ליג על ידי הקבוצות המובילות. ריאל בטיס תארח את סביליה, מנצ'סטר סיטי תשחק נגד צ'לסי ואסטון וילה נגד מנצ'סטר יונייטד.

בשבת, ישוחק משחק שיערך בין ענקיות הפרמייר ליג. מנצ'סטר סיטי תפגוש לאחר רצף של חמישה ניצחונות את צ'לסי שמגיעה לאחר רצף של שלושה ניצחונות. מומחי ה-Winner מעריכים כי סיטי תמשיך את הרצף כאשר ניצחונה מוערך ביחס של פי 1.6. למול ניצחונה של צ'לסי שמוערך ביחס של פי 3.85. תיקו במשחק מוערך ביחס של פי 3.4.

המובילים את טבלת הפייבוריטים מהצד של מנצ'סטר סיטי הם גבריאל ז'סוס וראחים סטרלינג עם יחס זהה של פי 6, אחריהם, קווין דה ברוינה המוערך ביחס של פי 7. מהצד של צ'לסי ניתן לראות מוביל את הטבלה רומלו לוקאקו המוערך ביחס של פי 7, אחריו, טימו ורנר וקאי האברץ עם יחס זהה של פי 8.

במשחק נוסף שיערך הערב בפרמייר ליג תארח אסטון וילה את מנצ'סטר יונייטד כאשר מומחי ה-Winner מעריכים כי מנצ'סטר תצא עם הניצחון מכר הדשא וניצחונה מוערך ביחס של פי 1.9. ניצחונה של היריבה, אסטון וילה, מוערך ביחס של פי 2.85 ותיקו בין השתיים מוערך ביחס של פי 3.35.

את טבלת הפייבוריטים מוביל מצד אסטון וילה דני אינגס, המוערך ביחס של פי 6.5 להבקעת השער הראשון במשחק, אחריו, אולי ווטקינס עם יחס של פי 7 ושלישי אנוואר אל גאזי עם יחס שלי פי 9. מן הצד השני, במנצ'סטר יונייטד, מוביל רונאלדו עם יחס של פי 4, שני, אדינסון קבאני עם יחס של פי 6 ואחריו מרקוס רשפורד עם יחס של פי 7.

בגביע ספרד ישוחק משחק בין ריאל בטיס שתארח את סביליה. ריאל בטיס, על פי מומחי ה-WINNER, תנצח עם יחס זכייה של פי 2.4, לעומת יריבתה, סביליה, שניצחונה מוערך ביחס של 2.45. תיקו בין השתיים יניב יחס של פי 2.85.

תגובות

טלספורט בפייסבוק