אטאל עדיין פצוע אצל ניס, ליל בלי סאנצ'ז

משחק בעל חשיבות עליונה לקבוצה מהריביירה הצרפתית. אם ניס רוצה להגיע לליגת האלופות בעונה הבאה היא חייבת לקחת את כל הקופה בבית מול ליל. איך זה יגמר?

שבת 14 מאי 2022
מערכת TELESPORT
המלצת ווינר למשחק בין ניס לליל במסגרת המחזור ה-37 בצרפת. המשחק ניתן להימור סינגל. (שעת סגירה 22:00)

שני מחזורים לסיום העונה בליגה הצרפתית. האלופה ליל בעונה חלשה מאוד כשהיא רק במקום העשירי וגם תסיים את העונה הזו ללא כלום. הקבוצה אחרי שני הפסדים רצופים מול מונאקו וטרואה ובסך הכול הפסידה בארבעה מחמשת המשחקים האחרונים שלה. הקבוצה ללא סאנצ'ז, אנדר ובוטמן המושעים כאשר צ'קה ובן ארפה הפצועים.

ניס מנגד במקום הרביעי במקום שמוביל לליגה האירופית כשגם המקום השני עוד בהישג יד. היא רחוקה 5 נק' מהמקום שמוביל אוטומטית לליגת האלופות (כשנותרו 6 בקופה) ו-2 נק' מהמקום השלישי שמוביל למוקדמות המפעל. היא צריכה לשים לב גשם שהיא ביתרון של נקודה אחת בלבד מראן החמישית. היא מגיעה למשחק הזה אחרי שלושה ניצחונות יפים כשבמחזור האחרון היא ניצחה 4:2 את סט. אטיין בבית. ניס תחסר למשחק היום את אטאל ומוריס הפצועים.

בסיבוב הראשון 4:0 מושלם לניס בחוץ כשלדעתנו היא תסתפק הערב אפילו בחצי הכמות. אם היא רוצה לחלום על ליגת האלופות ולהעביר את ההכרעה למחזור הסיום היא חייבת לנצח לעיני הקהל שלה בפעם האחרונה.

ההימור שלנו 1 ביחס של 1.55.

תגובות

טלספורט בפייסבוק

2