אצילי יחזור להרכב, אפולון במשחק בכורה

מכבי חיפה תהנה מתמיכה של קרוב ל-30,000 איש במטרה להשיג מקדמה טובה לגומלין בקפריסין. כמה שערים נקבל במפגש עם אפולון לימסול?

יום רביעי 03 אוגוסט 2022
מערכת TELESPORT
המלצת ווינר למשחק בין מכבי חיפה לאפולון לימסול במסגרת הסיבוב השלישי במוקדמות ליגת האלופות. המשחק ניתן להימור סינגל. (שעת סגירה 20:00)

אחרי צמד משחקים קשוח מול אולימפיאקוס, שהסתיים עם 0:4 מוחץ לחיפה ביוון אחרי תיקו בבית, מכבי חיפה תפגוש הערב את אלופת קפריסין, למשחק "נוח יותר" על הנייר. עומר אצילי צפוי לפתוח בהרכב על חשבונו של דין דוד כאשר ברק בכר יחזור לרביעיית שחקני הגנה.

הקפריסאים מגיעים למשחק הזה אחרי מספר משחקי ידיות רעים מצידם במהלכם הקבוצה הפסידה לטורינו ולדוקסה המקומית, לצד תוצאת תיקו מול קבוצה אלמונית מהונגריה. הקבוצה שופעת בשחקנים זרים שהרי בקפריסין אין מגבלה על כך.

מכבי חיפה כבר בכושר משחק טוב ועם אצטדיון מלא וצפויה לעכשות את העבודה גם מול הקפריסאים. הפעם האחרונה שלימסול שיחקה בליגת האלופות הייתה לפני 16 שנים אז הם הודחו כבר אחרי סיבוב אחד. בחיפה מקווים שכך יקרה גם הפעם. היחס על המארחת נמוך במיוחד ושני הימורים שצדו את עיננו הם ניצחון של חיפה במחצית השנייה וכמות של 2-3 שערים במשחק.

ההימור שלנו הוא 2-3 שערים במשחק ביחס של 1.75.

תגובות

טלספורט בפייסבוק

2