5

האיטלקים בסכנה?

אחרי שלא השתתפו במונדיאל האחרון, נבחרת איטליה עשויה למצוא את עצמה מתרחקת מאליפות אירופה. זה יקרה אם תפסיד לאוקראינה במשחק שייערך בגרמניה. איך זה יגמר?

יום שני 20 נובמבר 2023
מערכת TELESPORT
המלצת ווינר למשחק בין אוקראינה לאיטליה במסגרת המחזור ה-10 במוקדמות אליפות אירופה. המשחק ניתן להימור סינגל. (שעת סגירה 21:45)

קרב ישיר על כרטיס ליורו, בנוסף לאנגליה, שהבטיחה את עליתה מהמקום הראשון בבית ג'. אוקראינה שלישית בבית עם 13 נק' ויחס שערים 3+ כשהאיטלקים, אלופי אירופה, במקום השני בבית עם 13 נק' גם כן ויחס שערים של 7+. תיקו כמובן יספיק לאיטלקים בכדי לסיים במקום השני בבית בגלל מפגשים פנימיים.

האוקראינים, שיארחו את המשחק בגרמניה, חייבים לנצח כאן. היא ניצחה בחודש שעבר בקלות 3:1 את מלטה בחוץ ו-2:0 את צפון מקדוניה, בזמן שאיטליה הביסה 5:2 את מקדוניה השבוע כשבחודש שעבר, היא הובסה 4:1 מול האנגלים.

בסיבוב הראשון זה נגמר עם 2:1 לאיטליה בבית במשחק לא ממש משכנע שלה. אוקראינה בסגל מלא למשחק, כשאיטליה ללא בסטוני, קין ולוקאטלי הפצועים. למרות זאת, איטליה איכותית יותר ולא רוצה להגיע לפלייאוף ליגת האומות. לדעתנו נקבל כאן הכרעה ואם זה מה שיקרה איטליה תיקח את כל הקופה ותעלה ליורו כסגנית הבית.

ההימור שלנו 2 ביחס של 1.70.

תגובות

טלספורט בפייסבוק