הטור היומי של TELESPORT

שלושת המשחקים האחרונים בבית ט' של מוקדמות היורו נמצאים בטור היומי שלנו. ישראל במשחק חסר חשיבות תנסה לדרוס את אנדורה, רומניה ושוויץ יפתחו שמפניות ביחד וקוסובו תפגוש את בלארוס

יום שלישי 21 נובמבר 2023
מערכת TELESPORT
רומניה - שוויץ - X (יחס 3.10)

לאור התוצאות בשבת האחרונה, נבחרות רומניה ושוויץ, יעפילו ביחד ליורו הקרוב. רומניה ניצחה את נבחרת ישראל 2:1 בזמן ששוויץ לא הצליחה לנצח את קוסובו בבית ונפרדה ממנה בתיקו 1:1. הרומנים עם שלושה ניצחונות בארבעת המשחקים האחרונים שלה, כשלפני הניצחון על ישראל, הם הביסו בקלות גם את אנדורה ואיבדו נקודות חשובות מול בלארוס. השוויצרים מנגד, עם שלוש תוצאות תיקו ברצף ועם חמש תוצאות תיקו בששת המשחקים האחרונים שלה. רומניה בסגל כמעט מלא למשחק היום, למעט מיכאליה שהורחק מול ישראל. השוויצרים מנגד, בסגל מלא. בבית, מול שוויץ שכרגע פחות מרשימה, רומניה תרצה שלא להפסיד ולסיים את קמפיין המוקדמות במקום הראשון. ליין של פי 3.10 על תוצאת תיקו בין השתיים.

קוסובו - בלארוס - 1 (יחס 1.55)

מתחת ל-2.5 שערים (יחס 1.55)

נבחרת קוסובו רוצה לסיים את הקמפיין הזה בצורה מכובדת, עם ניצחון ביתי על בלארוס ואולי לסיים במקום השלישי בבית, זאת בתנאי שנבחרת ישראל תפסיד לאנדורה. בלארוס מנגד, יכולה לסיים רביעית אם תנצח את קוסובו, אבל כבר ראינו איך המגרש של קוסובו נראה ואת הקושי לשחק שם כדורגל. קוסובו ניצחה את נבחרת ישראל בשבוע שעבר ולפני כמה ימים, נפרדה בתיקו בחוץ מול נבחרת שוויץ. בלארוס מנגד, אחרי 1:0 על אנדורה, אחרי תיקו 3:3 משוגע בחודש שעבר מול שוויץ. בלארוס הפסידה פעם אחת במהלך חמשת המשחקים האחרונים בקמפיין אם גם ניצחה במהלכם רק פעם אחת. קוסובו ללא מוריקי וראשיקה הפצועים. בלארוס מנגד, בסגל מלא, לא שזה יעזור לדעתי. קוסובו בבית, יכולה לעקוץ גול במצב של המגרש ולנצח את נבחרת בלארוס. 1.55 על ניצחון של קוסובו, במשחק בול לדעתי לא יובקעו יותר משני שערים, ליין של 1.55 על זה.

אנדורה (1+) - ישראל - 2 (יחס 1.65)

עם נקודה אחת מתוך ה-9 האחרונות, ישראל משאירה מאחוריה, עוד קמפיין כושל, מבית שבו באמת, היינו צריכים להיאבק טוב יותר על המקום השני. ישראל הפסידה השבוע לנבחרת רומניה 2:1, אחרי פתיחה מצוינת, הפסד שהעלה את הרומנים ביחד עם שוויץ ליורו. עכשיו, כשאין לחץ על הנבחרת שלנו, היא תצא למשחק חוץ באנדורה, למשחק שיסיים את קמפיין מוק' היורו, משחק בו אולי אלון חזן יעשה לא מעט שינויים. אנדורה אחרונה בבית עם שתי נקודות ושבעה הפסדים, גם צפויה לסיים במקום הזה, מגיעה למשחק אחרי הפסד 1:0 לבלארוס בחוץ, כשהיא הפסידה בכל ארבעת המשחקים האחרונים שלה, כשבנוסף לכך, היא לא כבשה שער זכות, בכל חמשת המשחקים האחרונים שלה, כשהשער האחרון שכבשה, היה בטדי, מול נבחרת ישראל ביוני בשנה שעברה בהפסד 2:1. שלושה משחקים התקיימו בין השתיים, בשלושתם ישראל ניצחה. כפי שאמרתי, כשאין לחץ על הנבחרת, אנחנו צפויים לראות לדעתי משחק משוחרר וניצחון חד צדדי. ליין של 1.65 על הנבחרת שלנו לניצחון מעל גול.

תגובות

טלספורט בפייסבוק