הדאבל היומי של TELESPORT

שני משחקים חשובים מהליגות המקומיות מרכיבים את הטור היומי שלנו. הפועל חיפה יכולה להידבק לצמרת הגבוהה מול הפועל חיפה, ועירוני קריית שמונה רוצה להמשיך במומנטום מול נוף הגליל

יום שני 12 פברואר 2024
מערכת TELESPORT
הפועל חיפה - הפועל ירושלים - 1 (יחס 1.75)

משחק השלמה למחזור ה-21 בליגה, מפגיש את הפועל חיפה, הרביעית בטבלה, אל מול הפועל ירושלים, שבמקום ה-12. חיפה רחוקה 8 נק מהפסגה, כשניצחון היום יעלה אותה למקום השלישי. ירושלים מנגד, יכולה לעלות למקום ה-11 אם תנצח היום, כשהפסד ישאיר אותה צמודה לקו האדום. חיפה בכושר מצוין. שני ניצחונות רצופים עם רצף של שמונה משחקים ללא הפסד במהלכם ניצחה חיפה בשישה משחקים. ירושלים מנגד, אחרי ניצחון מול בית'ר ירושלים בדרבי, אחרי שהפסידה למכבי ת'א בליגה אחרי שעברה את הפועל ת'א בגביע, בהארכה. ירושלים ניצחה פעם אחת במהלך שבעת המשחקים האחרונים שלה ובסך הכול, אפשר לומר שמדובר בעונה חלשה מאוד, יחסית לעונה שעברה. בסיבוב הראשון, 1:0 לחיפה בטדי, כשבעונה שעברה, ניצחה חיפה 1:0 בחיפה, לצד תיקו 2:2 בטדי. בכושר הנוכחי של השתיים, שווה להמשיך ולתת אמון בהפועל חיפה, שנראית טוב בתקופה האחרונה. ירושלים, למרות שניצחה את בית'ר במחזור האחרון, היתה רחוקה מלהרשים. 1.75 על חיפה.

עירוני קריית שמונה - הפועל נוף הגליל - 1 (יחס 1.55)

משחק השלמה למחזור ה-21 בליגה הלאומית, בין קריית שמונה שבמקום הראשון, לבין נוף הגליל, שבמקום החמישי בטבלה. ק'ש מגיעה למשחק היום אחרי שלושה ניצחונות רצופים עם שבעה ניצחונות בשמונת המשחקים האחרונים שלה, כששימו לב לנתון הזה, שמראה לנו שהיא עם רצף של 23 משחקים ללא תיקו. נוף הגליל מנגד, אחרי ארבעה ניצחונות רצופים, בכושר כיבוש מרשים, כשבמהלך המשחקים הללו, כשה הקבוצה 15 שערים וספגה שניים בלבד. נוף הגליל הפסידה פעם אחת במהלך תשעת המשחקים האחרונים שלה. בסיבוב הראשון, 2:1 לנוף הגליל, כשבגביע הטוטו העונה, הן נפרדו בתיקו. בעונה שעברה, ניצחונות של קריית שמונה, שתנסה גם היום לנצח ולפתוח פער מהמקום השני. רצף אי תוצאות התיקו, לדעתי יגיע גם היום, למרות שנוף הגליל דווקא בכושר לא רע. 1.55 על המארחת. אני אסמן כאן 1.

תגובות

טלספורט בפייסבוק