הדאבל היומי של TELESPORT

שני משחקים מעניינים מאוד מרכיבים את הטור היומי שלנו. פיורנטינה מארחת את אטאלנטה בחצי גמר הגביע האיטלקי וגימארייש פוגשת את פורטו בחצי הגמר של הגביע הפורטוגלי

יום רביעי 03 אפריל 2024
מערכת TELESPORT
פיורנטינה – אטאלנטה – 2 (יחס 2.40)

משחק ראשון מתוך שניים, במסגרת חצי גמר הגביע באיטליה. פיורנטינה במקום העשירי בטבלה, בעונה לא טובה, תארח היום את אטאלנטה שבמקום השישי. פיורה מגיעה למשחק היום ארי שהפסידה 2:1 בבית מול מילאן, כשהיא ניצחה פעם אחת במהלך חמשת המשחקים האחרונים של ופעמיים בשבעה האחרונים. אטאלנטה מנגד, אחרי שני ניצחונות רצופים, כשבאחרון, היא מביסה 3:0 בחוץ את נפאולי, אחרי 2:1 בליגה האירופית מול ספוטינג ליסבון. פיורה היום ללא כריסטנסן, שוער המשנה שלה, חיסרון לא משמעותי כל כך. אטאלנטה מנגד, ללא קטלארה, מלך הבישולים שלה. יהיה משחק שקול מאוד, אך לדעתי, אטאלנטה פייבוריטית כאן למרות שהיחס כאן מוטה מעט לכיוונה של פיורנטינה. אטאלנטה לדעתי לא תפסיד כאן ולא אופתע גם אם תנצח. 2.40 עליה כמנצחת.

גימארייש – פורטו – 2 (יחס 1.65)

משחק ראשון מבין שניים, בחצי גמר הגביע בפורטוגל. גימארייש במקום החמישי טבלה, תארח היום את פורטו, שבמקום השלישי. גימארייש בכושר טוב, אחרי ארבעה ניצחונות רצופים, כשיא הפסידה פעם אחת במהלך תשת המשחקים האחרונים שלה. פורטו מנגד, דווקא אחרי הפסד מול אסטוריל, אחרי שניצחה את ויזלה בבית, 4:1. במסגרת הפורטוגלית, פורטו עם הפסד בודד בששת המשחקים האחרונים שלה. גימארייש תחסר למשחק היום את פרננדס הפצוע, כשפורטו מנגד, ללא איוון מרקאנו וסנוסי הפצועים. במסגרת הליגה העונה, ניצחה פורטו 2:1 בחוץ, כשהיא גברה על גימארייש, בכל 11 המפגשים האחרונים שהתקיימו בין השתיים, אז למה לא שוב ? כן, זה משחק חוץ, אבל עדיין, הפערים בין השתיים מספיק גדולים, בכדי שפורטו תעצור את גימארייש, אחרי ארבעה ניצחונות ותכניע אותה. 1.65 עליה.

תגובות

טלספורט בפייסבוק