םהתראות בעונה הבאה

נתניה וקרית שמונה ינעלו את המחזור ה-33 בליגת העל, הפועל קרית שמונה זקוקה לניצחון כדי לזכות בכרטיס הכניסה לאירופה, אנחנו בטלספורט נמליץ על הדרך הבטוחה להצליח בהימורי הווינר השונים

שבת 31 מאי 2008
מערכת TELESPORT

כמו תמיד בטלספורט גם הפעם אנו נמליץ לכם על הדרך הבטוחה להצליח בהימורי הווינר השונים, אנו נלווה את המשחק האחרון בסגרת עונת הכדורגל וליגת הӢל לשנת 2007-2008, מכבי נתניה - הפועל קרית שמונה.

משחק מס 36: מכבי נתניה - הפועל קרית שמונה

מכבי נתניה תארח את הפועל קרית שמונה למשחק שינעל את עונת הכדורגל 2007-2008 ואת המחזור ה-33 של ליגת העל. 

Ȋהפועל קרית שמונה מגיעה למשחק הזה כשהיא יודעת שניצחון שלה יקפיץ אותה חזרה למקום השלישי ויעניק לה את כרטיס הכניסה למוקדמות גביע אופ"א.  קרית שמונה כרגע ממקומת במקום ה- רביעי כאשר לה משחק פחות מבני סכנין שכבר שיחקה ביום שישי וניצחה את בית"ר ירӕשלים האלופה בטדי.

 הכל תלוי בשחקניו של רן בן שמעון שלו זה המשחק האחרון בקבוצה לפני המעבר למכבי ת"א, בן שמעון רוצה לעזוב את הקבוצה בטעם טוב עם כרטיס לאירופה.

נתניה השניה בטבלה מגיעה למשחק האחרון של העונה כאשר מבחינתה אין לה על מה להילחם, הקבוצה בטוחה במקום השני בטבלה ותסיים עונה טובה מאד שלה. ראובן עטר, מאמן הקבוצה מגיע למשחק הפרידה שלו מול ק"ש ולא ירצה להפסיד. 

עטר רוצה לעזוב את הקבוצה בטעם טוב ולתת מתנת פרידה לאוהדים בדמות ניצחון במחזור האחרון של ߜיגת העל. ההימור שלנו לגבי המשחק הוא ניצחון של מכבי נתניה דווקא שלא תוותר ולא תעשה חיים קלים לקרית שמונה כמו במשחק בשבוע שעבר מול בית"ר ירושלים. ההימור: 1.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק