הפסקה ביורו - חוזרים לליגות!

כמו תמיד בטלספורט אנו פה בשבילכם כדי להמליץ על הדרך הבטוחה להצליח בהימורי הווינר השונים. הפעם: הליגה האירית והליגה הנורבגית.

יום חמישי 26 יוני 2008
מערכת TELESPORT

גם הפעם טלספורט כאן בשבילכם כדי להמליץ לכם כיצד להצליח בהימורים השונים, הפעם אנו מתמקדים בשני משחקים האחד בליגה הנורבגית והשני בליגה האירית, שיהיה בהצלחה.

משחק מס' 1 : בודו גלימט - רוזנבורג

בודו גלימט המארחת במשחק הזה מגיעה אחרי הפסד 2:0 לויקינג, הפסד זה הגיע לאחר תקופה טובה של הקבוצה שבנתה לעצמה רצף של 7 משחקים ללא הפסד ו-6 נצחונות מתוך שבעת המשחקים הללו.

רוזנבורג לעומתה הפסידה גם היא במשחק הגביע האחרון 5:2 (בעיטות עונשין מ-11 מטרים) לאחר חמישה משחקים בהם לא הפסידה, במשחק אחד מבין המשחקים הללו הצליחו להבקיע שחקני רוזנבורג 11 שערים במשחק גביע מול טיינסט.

ההימור שלנו לגבי המשחק הוא ניצחון של בודו גלימט שלה עונה טובה יותר עד כה מېשר רוזנבורג. ההימור: 1 ביחס: 2.55

משחק מס' 4:  דרי סיטי - סט פטריק

משחק זה הינו משחק בין השניה בטבלה סט פטריק לשלישית דרי סיטי. המארחת דרי סיטי מגיעה למשחק לאחר שני נצחונות רצופים, אחד בליגה והשני בגביע וסה"כ הכל 6 נצחונות מ 7 משחקים.

סט פטריק השניה בטבלה, מגיעה למשחק לאחר תוצאת תיקו מאכזבת מול בריי (1:1). אבל עם ניצחון על לונגפורד בגביע האירי. ההימור שלנו הוא ניצחון של הקבוצה הבייתית דרי סיטי הנמצאת בתקופה טובה יותר והצליחה לייצר רצף נצחונו۪ גדול יותר בזמן האחרון מאשר סט פטריק. ההימור: 1 ביחס: 2.05

בהצלחה למהמרים....

תגובות

4

טלספורט בפייסבוק