בוזגלו לקח פסק זמן

יעקב בוזגלו לא יורד מסדר היום של הספורט, האיש שניהל השבוע מחאה מול משרדיו של יעקב שחר, החליט לקחת חופשה באירופה בכדי לאפשר לפרקליטיו ולמכבי ת"א לסיים את הסוגיה מול מכבי חיפה

יום שישי 27 יוני 2008
אשר גולדברג
 בסוף השבוע האחרון חלה התۧדמות במציאת פיתרון להעברתו של מאור בוזגלו ממכבי חיפה לקריית שלום. כזכור האב בוזגלו היה בסערת רגשות באמצע השבוע, ואף כינה את יעקב שחר ומכבי חיפה "נסראללה וחיזבאלה".

לצורך כך, החליטו פרקליטיו וראשי מכבי ת"א לשלוח את האחרון לחופשהĬ ולטפל בעצמם בסוגיה, שלא רוצה להיגמר מול מכבי חיפה. אנשי מכבי ת"א ומאור הבן, הצליחו לשכנע את האב הנסער לקחת פסק זמן מכל הבלגן ולטוס לחופשה בכדי להירגע ולהשאיר להם את הטיפול בנושא העברה.

כל המטרה היא ליצור סביבה שקטה, שתאפשר למאור ולשני הӦדדים למצוא את דרך המלך ובמקביל להוביל את היהלום, מאור בוזגלו למקום שבו הוא רוצה לשחק, מכבי ת"א.

יעקב כנראה הגיע למסקנה כי כל התעמולה סביבו גורמת לסחבת מול שני הצדדים, שחקן העבר ומי שמייצג את מאור אמר ל-telesŰort: "אני עכשיו בחו"ל, אני לא עוסק בפרשה ומשאיר את העבודה לעורכי הדין. אני בטוח שיעשה צדק, ומאור יוכל לעבור בשקט למכבי ת"א.

בנוסף לכך הבטיח האב למתן את אמירותיו מול יעקב שחר ומכבי חיפה ולהתנהג כמו בן תרבות.

גורם במכבי ת"א התייחס לכל הסוגיה: "שהסיפור הזה סביב הכרטיס יסתיים, למאור בוזגלו יהיה את השקט הנפשי להפוך לכדורגלן מספר 1 בישראל".

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק