אלברז נפצע ונטש את האימון

כריסטיאן אלברז נפצע באימון המסכם ונטש את האימון עם פתיחתו. יצחק שום במסיבת העיתונאים שנערכה לקראת המשחק: "הקבוצה במוטיבציית שיא".

יום שלישי 05 אוגוסט 2008
אשר גולדברג

  מגנה הצ'יליאני של בית"ר ירושלים, כריסטיאן אלברז, נפצע ונטש את האימון המסכם לקראת המשחק מחר מול ויסלה קראקוב.

אלברז נפצע כבר בפתיחתו של האימון וכל הצוות הרפואי מטפל בו כרגע במטרה להכשירו למשחק. אלברז קיבל מכה חזקה באיזור הבטן,Ġהאיזור בו סבל מפציעה בשבועיים האחרונים.

אלברז יעבור מחר בבוקר מבחן כשירות ובמידה ואינו יוכל ליטול חלק במשחק, המועמדים לשחק בעמדת המגן השמאלי הם דוד אמסלם ועידן טל, כשיואב זיו יוסט לעמדתו של אלברז בצד ימין.

יצחק שום וגיורא שפיגל תירגלו את דריו פרננדז בהרכב השני, כשבהרכב הפותח משחק משה אוחיון. גם מיכאל זנדברג תורגל בהרכב הראשון. 

עוד לפני כן, יצחק שום ערך גם הוא את מסיבת העיתונאים המסורתית לקראת המשחק מחר מול ויסלה קראקוב, האלופה הפולנית. במשחק ۔ראשון שנערך באיצטדיון "טדי" בשבוע שעבר ניצחה בית"ר בתוצאה 1:2 משערים של אבירם ברוכיאן שהפך פיגור מוקדם, שוב מטעות של השוער טברטקו קאלה.

המאמן יצחק שום אמר במסיבת העיתונאים: "אני מאמין ומקווה שנשיג מחר תוצאה טובה דרך כדורגל טוב. ויסלה קראקוב היא קבוצה מצויינת, בטח שבבית. יש לשחקנים את כל האנרגיות והמוטיבציה להצליח ולשחק כדורגל שווה לזה של קראקוב גם מבלי לדעת שהיריבה בשלב הבא היא ברצלונה".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק