קשה לי מאוד להתרכז&puot;

גיורגי דארסליה, עוזר מאמנה של אלישע לוי במכבי חיפה, מודאג מהמצב בארץ מולדתו גיאורגיה, שנמצאת במלחמה: "המשפחה שלי במצב בטוח, אבל שום דבר לא בטוח שם היום."

יום שלישי 12 אוגוסט 2008
שלמה חסיד

 ימים לא קלים עוברים על תושבי גיאורגיה, שמצאו עצמם נלחמים מול האומה הרוסית. ישראלים רבים ששהו בחבל הקווקז, חזרו בימים האחרונים לישראל וסיפרו על המראות הקשים במߧום.

בעבר, שיחקו בישראל לא מעט שחקנים גרוזינים, שהבולט ביניהם, הוא גיורגי דארסליה, שכיכב בסוף שנות ה-90 בהפועל תל אביב ולאחר מכן עבר לקבוצות קטנות, עד שהכיר את אלישע לוי בהפועל כפר סבא,  והפך ליד ימינו, איש סודו והאיש הקרוב ביותר למאמנה הנוכחә של מכבי חיפה.

דראסליה מונה במהלך הקיץ לעוזרו של אלישע במכבי חיפה, אך הוא לא האמין, שסמוך לפתיחת העונה הוא יאלץ לחשוב גם על המתרחש במולדתו. השבוע דארסליה סיפר ל-TELESPORT, בראיון מיוחד: "קודם כל שיהיה ברור, ۩אני ממשיך לעבוד כרגיל, למרות המצב. אין לי כוונה לנסוע לגיאורגיה ואני נשאר במכבי חיפה."

ש: אבל בטוח קשה לך לתפקד במהלך היום, הרי לא הכל קשור לכדורגל?

ת: "האמת שבימים האחרונים, בשעות שאני לא נמצא באימון, אני מול הטӜויזיה וליד קו הטלפון. אני מנסה להבין מה קרה, כי לאיש לא ברור איך הגענו למצב הזה. אף אחד לא האמין, שפתאום הרוסים ילחמו בנו. חוץ מכדורגל, זה באמת הדבר שהכי מעסיק אותי."

ש: יש לך קרובי משפחה שם?

ת: "קרובי המשפחה שלי לא נמצאים באיזור הקרבות. רובם נמצאים בטיבלסי, שהיא מקום דיי בטוח.  אבל נראה שאין שום מקום בטוח, באיזור הזה עכשיו ואף אחד לא יודע איך הדברים יתפתחו. אני, כמו כולם, רוצה שהכל יהיה מאחורינו."

ש: איך מצליחים לתפקד?

Ċ

ת: "האמת, שקשה לי מאוד להיות מרוכז, וקשה לי לתפקד, אבל אני חייב להמשיך לעבוד . אני מקצוען ואני אתן את כולי למכבי חיפה. ברור גם לישראלים שצריך להמשיך ולתפקד גם במצבי לחץ. יש לי את כל התמיכה בקבוצה ויש לי חברים שדואגים וזה חשוב."

תגובות

טלספורט בפייסבוק