ביתר בחברה טובה

גם ברצלונה הגדולה הפסידה בקראקוב (0:1), מה שלא ימנע ממנה לשחק בשלב הבתים אחרי 0:4 במשחק הראשון. גם יובנטוס ופאנתינייקוס בשלב הבא

יום שלישי 26 אוגוסט 2008
מערכת TELE͓PORT
ברצלונה הגיעה הערב לקראקוב, למשחק הגומלין מול ויסלה המקומית, עם 0:4 מהמשחק הראשון וידעה שרק תוצאה גראנדיוזית בקנה מידה היסטורי, תמנע ממנה להעפיל גם העונה לשלב הבתים. אז 0:5 היא לא הפסידה, אך גם ה-0:1 הקטן של הפולנים זו בהחלט תוצאה לא צפויה.
הפולנים הודחו אמנם עם 1:4 בסיכום הכללי, אך ישחקו עתה בגביע אופ"א ואף אחד לא ישכח להם כל-כך מהר את הניצחון על בארסה, בטח שלא האוהדים החמים שלהם.

קלבר כבש את שער הניצחון בדקה ה-52 ואולי היום בבית"ר ירושלים әכולים להרגיש קצת יותר טוב עם ההפסד הצורב שלהם בקראקוב, אחרי שקבוצה בסדר גודל של ברצלונה גם הפסידה שם.

גם יובנטוס יצאה לסלובקיה למשחק לפרוטוקול בלבד, אחרי 0:4 במשחק הראשון, וגם היא הופתעה כבר בדקה ה-14 כאשר פורק קבע 0:ı לארטמדיה המקומית. אך בניגוד לבארסה יובה הצליחה לחזור למשחק כבר אחרי 11 דקות משער של אמאורי והמשחק הסתיים בתוצאה של 1:1 ו-1:5 בסיכום הכללי. יובה חוזרת למקומה הטבעי בליגת האלופות אחרי שנתיים קשות מאז פרשיית השחיטות באיטליה.

במשחק השלישי הערב, והיחידי שלא היה לפרוטוקול בעצם, גברה פנאתינייקוס 0:1 על ספרטה פראג משער בתוספת הזמן של סוזה. גם היוונים ישחקו העונה בשלב הבתים אחרי 1:3 בסיכום הכללי.

צילום: רויטרס

תגובות

0

טלספורט בפייסבוק