הגיע הזמן לדבר אחרת

ליגת העל: שוסרה של מכבי נתניה, לירן שטראובר, מדגיש כי נתניה קבוצת צמרת: "ידענו שיהיה קשה". מתיאוס: "אנחנו צריכים לעבוד קשה". מנשה: "ניראה עוד יותר טוב העונה".

יום ראשון 05 אוקטובר 2008
אשר גולדברג
במכבי נתניה השתחרר המון לחץ לאחר הניצחון 0:1 הקטן מול מכבי נתניה במשחק המרכזי בליגת העל.

לאחר המשחק נכנס הבעלים דניאל יאמר לחדר ההלבשה וחגג עם השחקנים את הניצחון. יאמר אמר לשחקנים: "שימחתם הערב את כל האוהדים, למשך השבועיים הקרובים הפכתם את נתניה לעיר מאושרת. כל הכבוד על המשחק, אתם תתוגמלו בבונוס במשכורת הקרובה". 

המאמן לותאר מתיאוס: הייתי רגוע במהלך המשחק, אחרי 20 דקות ראיתי קבוۦה ששולטת במתרחש על כר הדשא. הגענו למספר מצבים בנוסף לשער ואנחנו צריכים להמשיך ולעבוד על שיפור הסיומת.  אני שמח שאנחנוו במקום הראשון אך זה רק לאחר חמישה משחקים, אנו נמשיך לעבוד קשה כפי שעשינו עד היום כדי לשמור על המקום הזה".

שוערה של מכבי נתניה, לירן שטראובר, ששמר על שער נקי אמר בסיום: "באנו למשחק לא פשוט במגרש לא קל. ידענו שיהיה קשה, ואם ננצח משחק כזה יתחילו לדבר אחרת מול נתניה. למרות שהמאמן שגם תיקו לא יהיה רע כאן, אני שמח שניצחנו". 

כובשȠשער הניצחון, פרנסמן: ""הגול שלי העונה היה השער הראשון. כבשתי שער יפה, שיחקנו טוב ואני שמח שחשוב שלקחנו שלוש נקודות."

שליו מנשה: "עמדנו במטרה. החצי הראשון היה גישושים, החזקנו יותר בכדור. במחצית השנייה אופרה אחרת, היינו טובים וניצחנו. אני מאמין שנראה עוד יותר טוב".

צילום ועריכה: קרבצ'יק אביחי

תגובות

0

טלספורט בפייסבוק