בני לוד סחטה תיקו בבש

לאומית: הפועל ב"ש חזרה לארח בבירת הנגב וסיימה בתיקו 2:2 מול בני לוד, לאחר שכבר הוליכה. קדוסי וסימיוני כבשו לב"ש, אוקונגו הורחק. סבע ובן לולו לבני לוד. במשחק נוסף ניצחה רעננה 1:2 את רמה"ש

יום שני 26 ינואר 2009
אשר גולדברג
 הפועל באר שבע פיספסה הזדמנות פז להשיג ניצחון ביתי, ולאחר שכבר הוליכה איבדה את היתרון בתיקו 2:2 מול הפועל בני לוד. בדרבי השרון גברה הפועל רעננה 1:3 על עירוני רמה"ש. 

ימים קשים עברו בבאר שבע בזמן המלחמה בדרום. הקבוצה נדדה מעיר לעיר כדי להתאמן, ולא הרגישה כלל בנוח. הפתיחה במשחק הייתה שייכת לבני לוד, כאשר אחמד סבע כבש כבר בדקה התשיעәת והכניע את באר שבע. 

בדקה ה-24 מכה נוספת לבאר שבע, כאשר דאנדי אוקונגו ספג כרטיס אדום, לאחר שפגע ללא כדור באחמד סבע. זה לא הרתיע את המארחת, לאחר שדקה לפני תום המחצית הצליח אוהד קדוסי לאזן את התוצאה. Ļ

הקצב הנהדר נמשך גם במחצית השנייה, כאשר בדקה ה-62 סימיוני הצליח לבלבל את ההגנה היריבה ולקבוע מהפך ב'וסרמיל' - 1:2 לב"ש. למרות זאת בני לוד לא נשברה ובן לולו הצליח לחתוך ימינה ולשלוח כדור שטוח שחדר פנۙמה - 2:2 בסיום.

מאמן ב"ש, גיא לוי אמר בסיום: "זה משחק שיכלנו לקחת. הגענו למספיק הזדמנויות, גם ב-10 שחקנים. יכלנו לכבוש אבל אין מה לעשות. הכדור לא נכנס. צריך להעריך את היריבה על המאבק שהם נתנו".

מאߞן בני לוד, ערן קוליק: "זו תחושת פיספוס, הובלנו ויצאנו תיקו. הגענו ללא מעט מצבי הבקעה, יכלנו לכבוש עוד ולא הלך. הקבוצה השנייה גם היא הייתה מסוכנת. המשחק היה פתוח. אנחנו עוד ננצח הרבה משחקים".

השחקן המצטיין, אߗמד סבע אמר בסיום: "חשבתי שננצח את המשחק דווקא שהיו ב-10 שחקנים. הצלחנו לחזור, אבל היה חוסר מזל".

במשחק נוסף גברה הפועל רעננה בדרבי 1:2 על עירוני רמת השרון. אליאור ועקנין כבש לרמת השרון את הߩער היחיד בדקה ה-40, ואילו כריסטיאנו דן סנטוס (20) ושניר שוקר (81) כבשו למנצחת.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק