וויליאמס אלופת אוסטרליה

סרינה וויליאמס זכתה הבוקר בטורניר אוסטרליה לאחר ניצחון חד וחלק על דינארה סאפינה 6:0 6:3. ווילאמס סוגרת זכייה משולשת אחרי שגם עלתה למקום הראשון בדירוג ואמש גם זכתה בטורניר הזוגות

שבת 31 ינואר 2009
מערכת TELESPORT
סרינה וויליאמס זכתה הבוקר בטורניר אוסטרליה בפעם הרביעית תוך תצוגת תכלית חדה וברורה שהחזירה אותה למקום הראשון בדירוג בפעם השלישית בקריירה ולראשונה מאז 2003.

גמר הנשים של טורניר המאסטרס של אוסטרליה הציג הבוקר את אחד המשחקים החלשים והפחות תחרותיים שנראו לאחרונה, בסיומו, אחרי פחות משעה,&ͮbsp;האמריקאית סרינה וויליאמס זכתה בתואר גראנד סלאם מספר 10 בקריירה ובמקום הראשון בדירוג העולמי, אחרי שהדיחה ממנו את יריבתה הרוסיה.

דינארה סאפינה אמנם הפסידה את המקום הראשון בדירוג והציגה משחק חלש מן הפתיחה, אך בהחלט יכולה להרגיש מעודדת מעט לאߗר שהציגה משחק הקרבה במערכה השנייה, שהמתיק מעט את הגלולה מהמערכה הראשונה בה הובסה 6:0.

וויליאמס חבטה 23 ווינרים ב-58% בעוד לסאפינה היו 21 שגיאות לא מחוייבות בתצוגה הרעה. במערכה השנייה סאפינה נחלמה על כל כדור, כאמור, בניסיון להמתיק את הגלולה והۦליחה לקחת 3 משחקונים לפני שהפסידה 6:3, בדרך לסגנות כפולה לוויליאמס, גם בטורניר וגם בדירוג העולמי.

תגובות

4

טלספורט בפייסבוק