המשחק האחרון באורווה?

פירסום ראשון: בעיות תקינות חמורות, מעמידות בספק את כשירותה של האורווה להמשך המשחקים בליגת העל. בינתיים המשחק אושר ליום שבת. אבו חצירה בספק גדול לסכנין

יום חמישי 05 פברואר 2009
אשר גולדברג
האם איצטדיון האורווה על סף סגירה? ראש עיריית פ"ת, איציק אוחיון קיבל היום מכתב מהיועצים המשפטיים של העירייה בנוגע לאיצטדיון האורווה ובו מפורטים כשלים בטיחותיים חמורים, שעלולים להשבית את האיצטדיון שקיים מ-1967.

בדו"ח מצויין שהאיצטדיון לא חוקי. כמו כן צויין שלאיצטדיון אין רישיון עסק והוא כושל בכל תקני הביטחון ומיושן.

פרנסי העיר פועלים לאפשר את קיומו של המשחק של הפועל פ"ת בשבת מול סכנין ואם לא יושג הסדר מיוחד, גם הפועל וגם מכבי פ"ת יצטרכו לנדוד לאיצטדיונים חלופיים עד סיום העונה כאשר במקביל, במרחק של ק"מ מהאורווה הולך ומוקם איצטדיון חדש שיהיה מוכן רק בסיום העונה הבאה.

יו"ר הפועל פ"ת, אפי צפריר הצליח להשיג אישור ליום שבת והמשחק הבי۪י של הקבוצה מול בני סכנין ייערך בכל מקרה באורווה.

שמעון אבוחצירא, חלוץ הפועל פ"ת, יחמיץ ככל כנראה את משחק הליגה הביתי בשבת נגד בני סכנין. אבוחצירא שהיה מעורב אתמול בפציעתו של חלוץ הרכש איימן אבו סלאח, נפߦע בקרסולו במשחק האימון נגד קבוצת הנוער.

אבוחצירא נלקח לבית החולים, שם עבר צילום רנטגן ונשללה האפשרות לשבר ברגלו. אף על פי כן, ישנה סבירות כי אבוחצירא לא יוכל לקחת חלק במשחק בשבת.

ועוד בעניינה של הפועל פ"ת: קשר הרכש מפרו, חאייר סספדאס, יקיים הופעת בכורה בקישור השמאלי בשבת. בקבוצה מבקשים לעצור את רצף ההפסדים, שעומד כרגע על חמישה, ורוצים להימנע מעוד תצוגת נפל מול האורחים מסכנין. 

בנוסף על כך, שחקני הקבוצה וחברי הסגל המקצועי קיבלו היום, באיחור שۜ שלושה שבועות, את משכורתם החודשית.

צילום: 4everblue.co.il

תגובות

0

טלספורט בפייסבוק