אדאמס פוטר מפורטסמות'

טוני אדאמס פוטר ממשרתו כלאמנה של פורטסמות', אחרי 15 שבועות בלבד בתפקיד. אברהם גרנט ואריקסון מועמדים להחליפו בתפקיד

יום שני 09 פברואר 2009
מערכת TELESPORT
 טוני אדאמס כבר לא המנג'ר של פורטסמות'. המנג'ר שהחזיק בתפקיד היוקרתי רק 15 שבועות, קיבל אתמול בלילה הודעה טלפונית מהיו"ר פטר סטורי, כי הוא סיים את תפקידו במועדון.

הבעלים של פומפי, אלכסנדר גאידמק, בנו של ארקדי גאידמק, הבטיח רק לפני שבוע שאדאמס יאמן את הקבוצה לפחות עד תום העונה, אולם ההפסד האחרון של הקבוצה לליברפול, גרם לו לנקוט במהלך הקיצוני.

Ċגאידמק, שכמו אביו מנסה למצוא קונה לקבוצה, חושש שהקבוצה תרד ליגה ובמקרה שכזה, הוא יתקשה מאוד למצוא רוכש למועדון ולכן החליט ליצור זעזוע כדי למנוע מהקבוצה לרדת אל מתחת לקו האדום.

אברהם גרנט, שהחל את הקריירה שלו באנגליה כמנג'ר מקצועי בפומפי, מוזכӨ כאחד המועמדים לרשת את אדאמס בתפקיד, יחד עם סוון גוראן אריקסון השבדי, שמאמן כרגע את נבחרת מקסיקו ואלן קרבישלי, מנג'ר ווסטהאם לשעבר.

אדאמס התמנה למנג'ר הקבוצה ב - 28 באוקטובר, במקומו של הארי רדנאפ שעזב לטוטנהאם. תחת הדרכתו של אדאמס, הקבוצה אגרӔ 2 ניצחונות בלבד ב-15 משחקי ליגה.

הקבוצה הידרדרה ממהקום השביעי למקום ה-16 בליגה, כאשר היא מרוחקת נקודה בלבד מהקו האדום. המשחק הראשון של אדאמס כמאמן הקבוצה היה מול ליברפול, ובאופן אירוני גם האחרון.

פומפי הפסידה ביום שבת האחרון 3:2Ƞבביתה לליברפול, למרות שהוליכה 1:2 עד הדקה ה-77. בישול של יוסי בניון לטורס בתוספת הזמן, סידר ניצחון לליברפול בפראטון פארק ומי יודע, אולי גם את משרת מאמן פורטסמות' לאברהם גרנט.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק