ההזדמנות לנקמה אדומה

גם אשתקד נפגשו ליברפול וצ'לסי, אז בשלב חצי הגמۨ. זה נגמר בצמד של דרוגבה שניפץ את החלומות של בניטז וליברפול להשתתף בגמר. האם הנקמה האדומה בדרך? תשאלו את רפא

יום שישי 20 מרץ 2009
מערכת TELESPORT
הגרלת רבע גמר ליגת האלופות, זימנה לליברפול את ההזדמנות המושלמת לנקום בהדחה אשתקד, מול אותה צ'לסי, בשלב חצי הגמר במפעל היוקרתי.

צ'לסי וליברפול נפגשו אז לצמד מפגשים שהוכרעו בשער מדהים של ריסה ובצמד של דרוגבה בגומלין, שהכריע את הכף לטובת הכחולים. החבורה של אברם ߒרנט המשיכה עד לגמר, אז הפסידה ליונייטד באותו גמר הפנדלים הזכור.

רפא בניטז בטוח שההדחה בשנה שעברה תדחוף את שחקניו לנקום ולהעפיל חצי הגמר, "אסור לנו לחזור על אותן טעויות שעשינו בשנה שעברה במשחק הראשון של חצי הגמר", הסביר הספרדי והוסיףȺ "צפויים צמד משחקים קשים, אבל אנחנו משחקים טוב וללא ספק - יש לנו את הביטחון ביכולתנו להעפיל לשלב הבא".


   &ͮbsp;                  דרוגבה חוגג את ההדחה של ליברפול, אשתקד (Gettyimages)

"כולי תקווה שהעובדה שהגומלין יתקיים בחוץ - לא תהווה פקטור", התיחס המאמן לעובדה שמשחק הגומלין יתקיים בסמפורד ברידג', "נתרכז בהזדמנות להכריע את ההתמודדות כשהקהל שלנו בגבנו ובמגרש הבייתי שלנו. שתי הצדדים מכירים אחד את השני ולכן רצינו להמנע ממפגש עם קבוצה אנגלית, אבל נתמודד עם זה."

&quoɴ;אמנם ניצחנו את צ'לסי פעמיים העונה בליגה, אבל בליגת האלופות זה סיפור אחר ולא תהייה לכך השפעה". סיכם המאמן הספרדי בראיון ל-סאן הבריטי. האם האדומים ינקמו בכחולים על ההדחה אשתקד, כנראה שלא בדיבורים.


תמונות: Gettyimages
2

טלספורט בפייסבוק