החייל האמיץ בוריס

למערכת TELESPORT הגיע מכתב שנשלח מחייל בודד בצה"ל לאימו השוהה בחו"ל. המכתב שוב מוכיח כמה "חכמים" הם ראשי צה"ߜ בכל הקשור למעמדם של ספורטאים מצטיינים וככל הנראה גם בתחומים נוספים

יום חמישי 04 יוני 2009
יוני רוט

אמא יקרה!

מה שלומך? אצלי לא יכול להיות יותרȠטוב. קיבלתי תפקיד חדש בצבא ואני חלק מיחידה מיוחדת שמבצעת תפקיד מאד חשוב. היחידה היא סודית כך שאני לא יכול להגיד לך מה אני עושה ובמה מדובר, אני רק יכול לומר לך שזה קשור למשהו שנקרא שק"ם.

כבר מחר אני אמור לצאת למבצע מיוחד במקום שנקרא צריפין. הפעילות היא מסוכנת, אבל החבר'ה כאן מיומנים ועברו חודשים ארוכים של הכשרה, כך שבאמת שאין לך ממה לדאוג.

רציתי גם לספר לך שבעקבות התפקיד שקיבלתי, אני לא אטוס בקיץ עם הנבחרת כמו שאמרתי לך בשיחה האחרונה בינינו. מצפה לנו המון פעילות ביחידה בחודשים הקרובים ואין אף אחד אחר שיודע לבצע את התפקיד שלי ביחידה. חוץ מזה אני היחיד שיכול להגיע לארגזים של הבמבה שמונחים במדפים הגבוהים.

המאמן שלי צביקה שרף דווקא ניסה לשכנע את הצבא לשחרר אותי והוא אפילו פנה לשר הביטחון, אבל האמת היא שאני שמח שקיבלתי ېת ההזדמנות להחזיר למדינה הנפלאה הזאת על כל מה שהיא נתנה לי, אפילו אם זה אומר שאפספס כמה משחקי כדורסל. בפעם הראשונה בחיי אני מרגיש חלק ממשהו גדול. לכי תדעי, אולי אפילו מצאתי את הייעוד שלי בחיים, אמרו לי שבתור נגד אני יכול לקבל אפילו תנאים יותר טובים.

בכל מקרה אמא, באמת חשוב לי שתדעי שאני מרגיש טוב ואני ממש מאושר. אני שומר על עצמי ונהנה מכל רגע, רק היום קיבלתי חבילה מהחברה הנהדרים בנהריה, כך שבאמת יש לי את כל מה שאני צריך.

אוהב ומתגעגע,

החייל שלך,

רוברט בורۙס רות'בארט.


(כל קשר בין המכתב למציאות מקרי בהחלט).

תגובות

טלספורט בפייסבוק