נמני הונף על כתפי האוהדים

מכבי תל אביב פתחה עונה באימון בכורה בקרית שלום, ללא שחקני רכש ועם נוכחות של כ-400 אוהדים, שפרצו למגרש והניפוȠאת אלילם על הכתפיים. אבי נמני: "מאמין במי שנמצא פה כרגע". איליץ' קנדוב נבחן

יום רביעי 01 יולי 2009
אשר גולדברג
עונת 2009/10 נפתחה הערב רשמית גם עבור מכבי תל אביב. הצהובים קיימו אימון בכורה, כאשר בשורותיהם לא נמנה ולו שחקן רכש אחד. <Ţr/>
כ-400 אוהדים הגיעו לקרית שלום, וכמנהגם בקודש פרצו אל כר הדשא וקטעו את האימון. אבי נמני הונף על הכתפיים וזכה לקריאות עידוד רבות. לקריאות גם השתרבב שמו של דוד רביבו, כאשר האוהדים קוראים לצרפו.

מאמן קבוצת הנוער, איציק עובדי۔, הצטרף לצוות האימון של הקבוצה הבוגרת, לצידם של אבי נמני ומרקו בלבול במקביל לעבודתו במחלקת הנוער. מאמן השוערים שורה אובארוב יהווה אף הוא עוזר מאמן, מלבד תפקודו כמאמן השוערים.

איליץ' קנדוב, המגן היהודי, נבחן באימון. קנדוב בן ה-21 שיחק בקבߕצות בוכום ודיסלדורף. גם תומר תייר, קשרה של הפועל עכו בעונה החולפת נבחן.

אבי נמני אמר: "אני לא יודע מה יהיה, יודע רק מה יש כרגע, ויש סגל טוב. נעמוד בצורה מכובדת ולא נתלונן. כרגע אנו רוצים ליהנות ממה שיש. נכון שלא צירפנו אף שחקן עד עכשיו, Ӑבל נצרף. מי שיגיע יבוא בסכומים ריאליים ופחות גבוהים ממה שהיה נהוג, אבל הם יתנו את שלהם". 

המאמן הצהוב המשיך ואמר: "מי שנשאר כאן יודע מה רוצים ממנו ומבין מה זה בדיוק מכבי ת"א. אנחנו רוצים שיהיה כאן טוב, ומנסים להישאר אופטימיים גם כשהתנאים קשים. אני מאמין בשחקנים שנמצאים וגם שאלה שיגיעו ישדרגו אותנו".

"הרחבנו את הצוות המקצועי, ואנו מאמינים שבעזרת הקהל וחיזוק מתאים נגיע לאן שצריך. המטרה היא לא להעביר את הזמן ולדשדש. אנו שואפים לצמרת ולא למרכז הטבלה&ɱuot;.

על הקהל אמר נמני: "יש למכבי את הקהל הטוב ביותר, אבל צורם לי שיש בעיות בתוך הקהל. הם צריכים לשים בצד את הפוליטיקות ולהתרכז בקבוצה. הקהל הוא חלק מרכזי במכבי תל אביב".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק