מייקל אואן חתם ביונייטד

אלכס פרגוסון הפתיע הערב את כולם עם החתמתו#החדשה ליונייטד, החלוץ האנגלי בן ה-29, מייקל אואן, שמקבל הזדמנות נדירה לחזור למרכז הבמה של הכדורגל האנגלי, אחרי עונה כושלת אצל המגפייס

יום שישי 03 יולי 2009
מערכת TELESPORT
 מועדון הפאר האנגלי, מנצ'סטר יונייטד, שעובר העונה את אחד הקיצים היותר קשים בתקופה האחרונה אחרי עזיבתם של טבז, וכמובן כריסטיאנו רונאלדו, החליט בצעד מפתߙע ונועז להחתים לשתי עונות את החלוץ האנגלי מייקל אואן, שסיים את חוזהו בניוקאסל יונייטד. 

החלוץ צפוי לעבור את הבדיקות הרפואיות בימים הקרובים. אואן אמר כי: "אני מודה לפרגוסון על האמון ומבטיח לא לאכזב".

אואן, שבתחילת דӨכו בליברפול היה אחד השמות החמים בעולם והכוכב הבא של הנבחרת האנגלית, התברג בשנים האחרונות בהרכב של ניוקאסל הבינונית, ולא הרשים במיוחד את מרבית העולם, אלא כנראה שהגאון הסקוטי, סיר אלכס פרגוסון רואה בו את הפוטנציאל שללא ספק נמצא שם, ונותן לו הӖדמנות, ככל הנראה אחרונה, לחזור למרכז הבמה של הכדורגל האנגלי, והעולמי.

החלוץ בן ה-29, הסכים לקצץ ב-50% משכרו בניוקאסל, כדי לקבל את ההזדמנות הנדירה להוכיח את עצמו באחד המועדונים הגדולים בעולם, והוא ירוויח כ-50 אלף פאונד לשבוע. 
למייקל אואן 89 הופעות בנבחרת האנגלית, בהם כבש 40 שערים. מאז חזרתו לאנגליה בעונת 2004-2005, שיחק אואן 71 משחקים עבור ניוקאסל, בהם כבש 26 שערים. 

אואן יהיה המוחתם הבולט השני אצל השדים האדומים, לאחר הצטרפותו של קשרה ההתקפי שۜ וויגאן, אנטוניו ולנסיה מלפני מספר ימים.

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק